Güncel

Başkan Tekin, şoför esnafının gününü kutladı

Başkan Tekin, şoför esnafının gününü kutladı

30 Kasım 2021 17:14
-A

+A

       Tüm dünyada trafik kurallarına uyulmasına özen gösteren ve işlerini yaparken pek çok can taşıyan şoförlere adanmış olan Dünya Şoförler Günü'ne her yıl olduğu gibi bu yılda dikkat çekildi. Dünya Şoförler Günü, can ve mal taşıyan şoförlerimize adanmış bir gündür. Bu günde onların mesleğine, meslekteki zorluklarına ve mesleği icra ederken dikkat etmelerinin ne kadar hayati önem taşıdığına vurgu yapılmaktadır.
       Kırşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Tekin, 30 Kasım Şoförler Günü dolayısı ile açıklamada bulundu. Şoför esnafının sorunlarına çözüm arayan,  özellikle pandemi döneminde içinde bulunduğumuz durum nedeni şoförlerimizin her daim yanında olan Başkan Tekin, bu özel günde de onları yalnız bırakmadı. Özellikle pandemi döneminde şoförlerin fedakarlığının yadsınamayacağını vurgulayan Başkan Tekin, hayat ve yol şartlarındaki zorluğa rağmen, şoförlerin büyük bir sorumlulukla üstlendikleri görevleri başarıyla sürdürme gayreti içerisinde olduklarını belirtti. 
        Şoförlük mesleğini icra edenlerin gerek pandemiden gerekse her geçen artan girdi fiyatlarından en çok etkilenen meslek grubu olduğunu kaydeden Kırşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Tekin, ilimiz şoför esnaflarının gününü kutlayarak şunları kaydetti: "4 teker üzerinde rızıklarının peşinde olan ailesi çocukları ve yuvası için gece gündüz çalışan, her türlü tehlikeyi göze alarak hayatı yollarda geçen, kazandığı her kuruşu anasının ak sütü gibi helal olan, çilekeş, vefakar, cefakar tüm taksici, kamyoncu, tırcı, otobüsçü, servisçi, minibüsçü ve bütün esnafımızın 30 Kasım Dünya Şoförler Günü’nü Şahsım Yönetimim ve Esnafım adına kutlar, kazasız belasız hayırlı işler bol kazançlar dilerim..."

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku