Güncel

Başkan Ünsal'dan, Genel Müdür Necmettin Erkan'a ziyaret

Başkan Ünsal'dan, Genel Müdür Necmettin Erkan'a ziyaret

2 Haziran 2021 14:51
-A

+A

          Kırşehir AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal ve Başkan Yardımcısı Emin Dulkadir, Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürü Necmettin Erkan'ı makamında ziyaret ettiler. İl Başkanı Seher Ünsal'ın ziyaretleri devam ediyor. Başkan Ünsal'ın adresi Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürü Necmettin Erkan oldu. Başkan Ünsal, Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürü Necmettin Erkan ile gündemi içeren konulara dair hasbihal etti.
         Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürü Erkan'a ilimiz çalışmaları hakkında bilgiler veren Başkan Ünsal, ilimiz sorunları hakkında çözüm ürettiklerini dile getirdi. Sorunları titizlikle takip ettiklerini dile getiren Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürü Erkan büyük bir çaba içerisinde olduklarını belirtti.
        Kırşehir AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal "Esnaf ve sanatkarın derdiyle dertlenip haliyle hallenen her zaman ve özellikle bu pandemi süresince bizleri yalnız bırakmayan Genel Müdürümüz Sayın Necmettin Erkan müdürümüzü ziyaret ederek pandemi sürecinde ilimizin, esnaflarımızın durumunu değerlendirdik. Misafirperverliklerinden dolayı Sayın Genel müdürümüze teşekkür ediyorum" dedi.
Genel Müdür Necmettin Erkan, "Kırşehir AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal ve Başkan Yardımcısı Emin Dulkadir’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum." dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku