Güncel

Başkan Yavuz, "Kızılay en köklü insanı yardım kuruluşumuzdur..."

Başkan Yavuz, "Kızılay en köklü insanı yardım kuruluşumuzdur..."

4 Kasım 2021 10:16
-A

+A

      Türk Kızılayı Kırşehir Şube Başkanı Yunus Fikret Yavuz, Kızılay haftası nedeni ile gazetemize açıklamada bulundu. Başkan Yavuz, Türk Kızılayının kurulduğu günden bu yana ülkemiz genelinde ve ilimizde başarı ile görev yaparak ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşmaya devam edeceğini belirterek, insanlar arasında ayrım gözetmeden, ülkemizin her yerinde şefkat elini uzatan yardım kuruluşumuz hizmet vermeye devam edecek dedi.
      Türk Kızılayı Kırşehir Şube Başkanı Yunus Fikret Yavuz, açıklamasında bu özel haftaya dair şunları kaydetti:  "Dünyanın ilk Kızılay'ının gönüllerdeki izini hatırlatan ve her yıl 29 Ekim - 4 Kasım 2021 tarihleri arasında kutlanan Kızılay Haftası, yardımlaşma bilincinin oluşması ile Kızılay'ın karşılıksız sunduğu hizmetlere kamuoyu desteğini sağlamak açısından büyük önem taşıyor.
Kızılay Haftası'nda Türkiye genelinde hafta boyunca çeşitli etkinlikler gerçekleştirecek olan Kızılay, Kızılaycılık felsefesini oluşturan temel ilkelerini aktaracak ve gönüllüler arasına yeni neferlerin katılmasına teşvik edecektir.
      Kızılay Kırşehir Şubesi olarak Kızılay Haftasında çeşitli etkinlikler düzenlenecektir. Düzenlenen etkinliklerin kamuoyuna ve okuyuculara ulaştırılması açısından siz değerli basın temsilcilerimize paylaşımlarından dolayı teşekkür ederim."
 
 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku