Güncel

Başkan Yılmaz; "MAKAM GEÇİCİDİR, HİZMET KALICIDIR"

Başkan Yılmaz; "MAKAM GEÇİCİDİR, HİZMET KALICIDIR"

4 Eylül 2021 16:54
-A

+A

        Kırşehir Memleket ve Yeni Kırşehir Yeşilyurt Gazeteleri İmtiyaz Sahibi Murat Sürmeli, Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz'ı ziyaret etti. Sürmeli ile sıcak sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette gündem konuları ve Mucur'a yapılan hizmetler hakkında hasbihal  edildi.
       İlçeyi daha modern bir hale getirmek için hizmette sınır tanımayan Başkan Yılmaz, çalışmaların bütün hızıyla devam ettiğini dile getirdi. Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, ilçede içme suyu, kanalizasyon, yağmur suyu olmak üzere altyapı çalışmalarına başladıklarını bildirdi.Yılmaz, ilçede uzun yıllardır kanayan yara haline gelen alt yapı sorunlarıyla ilgili proje hazırladıklarını ve onaylanmasıyla çalışmalara başladıklarını belirtti.
Mucur'da içme suyu, alt yapı, yol yenileme ve TOKİ projeleri ile mucur ilçesine hizmet veren Başkan Yılmaz, "Makam geçicidir, hizmet kalıcıdır, hayata geçirdiğimiz projelerimiz tamamlanınca uzun yıllar Mucur Halkını rahata kavuşturan hizmet vermiş olacağız, her şey Mucur için...Projelerimizde bize destek veren emeklerini, yardımlarını esirgemeyen AK Parti Ankara Milletvekilimiz Hacı Turan ve AK Parti Kırşehir Milletvekilimiz Mustafa Kendirli'ye teşekkür ediyorum." dedi.
İÇME SUYU VE ALT YAPI ÇALIŞMASI
       Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, ilçede içme suyu, kanalizasyon, yağmur suyu olmak üzere altyapı çalışmalarına başladıklarını ve çalışmaların artarak devam ettiğini belirtti.
Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, ilçede içme suyu, kanalizasyon, yağmur suyu olmak üzere altyapı çalışmalarına başladıklarını bildirdi. Başkan Yılmaz, "İlçede uzun yıllardır kanayan yara haline gelen alt yapı sorunlarıyla ilgili proje hazırladıklarını ve onaylanmasıyla çalışmalara başladık. Mucur için hazırladığımız projeleri gelecek 50 yılı düşünerek planlandık. Makamlar gelir geçer, hizmetler kalıcıdır, zahmetsiz rahmet olmaz. Proje sureci tamamlana kadar tozdan, çamurdan ve gürültüden dolayı yaşanacak tüm rahatsızlıktan dolayı şimdiden ilçe halkımızdan özür diliyoruz. Bu projeyle birlikte Mucur'un alt yapı sorunu tamamen ortadan kalkacak ve uzun yıllar Mucur halkına hizmet verecektir. Kanalizasyon çalışması tamamlandığında ilçede bu konuda sorun yaşanmayacak. İnşallah çalışmalarımızla ilçemizi sağlam ve modern bir kanalizasyona kavuşturacağız, ilçemize hayırlı olsun. "
253 KONUTLUK TOKİ ÇALIŞMASI
        Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, ilçeye yapılacak TOKİ projesi kapsamında 253 konut, ticaret alanı, cami, alt yapı ve çevre düzenlemesi inşaatına kısa sürede başlanacağını bildirdi. Başkan Yılmaz, "Mucur'un önemli bir eksikliği ve ihtiyacına çözüm bulduklarını belirtti. Daha güzel ve yaşanabilir bir Mucur için gece gündüz çalışıyoruz. Görevi devraldığımız günden bu yana doğru ve önemli projeleri hayata geçirdik. "Mucur Toplu Konut" projesinde mutlu sona ulaştık ve "Söz verdiğimiz gibi ilçemizde 253 konut, 4 dükkanlı ticaret alanı, 1 cami inşaatı ile alt yapı ve çevre düzenleme işi, diğer yaşam alanlarının olduğu ihale süreci bitti ve çalışmaları başlattık. Toplu konut projesini hallettik ve çalışmalar sürüyor. Hemşerilerime hayırlı olmasını diliyorum. " dedi.
YOL YENİLEME VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ
      İlçe mahallelerindeki yolların tamamlanmasının ardından bölgedeki park ve bahçeler de yenilenecek. Başkan Yılmaz, peyzaj düzenlemesi de yaparak bölgenin eksikliklerini gidereceklerini kaydetti. İlçe genelinde mahallelerin sorunlarının giderilmesi için çalıştıklarını vurgulayan Yılmaz, "Burası bizim seçim sözlerimizden biriydi. Çok şükür sözümüzü yerine getirmenin mutluluğu ile yatırımlarımıza devam edeceğiz. Mahalle halkını tozdan kurtardık." dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku