Güncel

Başkan Yılmaz ,Niyet Hayır Akıbet Hayır

Başkan Yılmaz  ,Niyet Hayır Akıbet Hayır

9 Şubat 2021 15:56
-A

+A

Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz , Mucur için yürütülen projelerin bir bir gerçekleşmeye başladığını açıkladı.

Yılmaz," Yaptığımız ve yapacağımız tüm projelerimizi gelecek 50 yılı düşünerek gerçekleştiriyoruz" dedi.
Belediye Başkanı Atılgan YILMAZ konu ile alakalı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayı paylaştı:
Gönül sabır ile harman olmadan nasip ile buluşmazmış.
İlçemizin çok uzun yıllardır kanayan yarası olan, kangren haline gelmiş olan içme suyu, kanalizasyon, yağmur suyu ve altyapı çalışmalarının tümüne bugün itibari ile başlamış bulunmaktayız. İlçemize Mucurumuza ve tüm hemşerilerime hayırlı olsun.
Çok şükür güzel ilçemiz mucurumuz için sabır ile yürüttüğümüz projelerimiz bir bir gerçekleşiyoruz Yaptığımız ve yapacağımız tüm projelerimizi gelecek 50 yılı düşünerek gerçekleştiriyoruz. Bu projeyle birlikte Mucurumuzun alt yapı sorunu tamamen ortadan kalkacak ve uzun yıllar Mucur halkına hizmet verecek. Makamlar gelir geçer hizmetler kalıcıdır. Zahmetsiz rahmet olmaz. Proje süreci tamamlana kadar tozdan, çamurdan ve gürültüden dolayı vereceğimiz rahatsızlıktan dolayı şimdiden ilçe halkımızdan özür dileriz. Kanalizasyon çalışması tamamlandıktan sonra ilçemizde artık su sorunu yaşanmayacak. İnşallah başlattığımız çalışmalarımız ile birlikte ilçemizi sağlam ve modern bir kanalizasyona kavuşturacağız. Bu büyük proje ilçemize hayırlı olsun"
Yılmaz ,"Projelerimizden desteklerini emeklerini esirgemeyen Ankara Milletvekilimiz Sn. Hacı Turan ve Kırşehir Milletvekilimiz Sn. Mustafa Kendirli'ye teşekkür ediyorum. "dedi.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku