Güncel

Başkan Yılmaz, üye ziyaretlerine devam ediyor

Başkan Yılmaz, üye ziyaretlerine devam ediyor

21 Nisan 2021 15:02
-A

+A

       Hizmetlerini ve çalışmalarını kesmeden devam eden Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası üye ziyaretlerine devam ediyor. Oda üyelerini yerlerinde ziyaret ederek, sorun ve isteklerini dinlemek, karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak amaçlı ziyaretler devam ediyor. Bu kapsamda Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, Eflatun Ev Tekstil Perde Ltd. Şti, Akdeniz Kardeşler Ticaret, Şenlik Deri Mamülleri Ltd. Şti, Erhan Aslan Tekstil Sanayi Ticaret Ltd. Şti, Yunus Emre Öztürk Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti, Acer Sigortacılık, İdeal Sigorta Aracılık Hizmetleri, Batı Sigorta Acenteliği Ltd. Şti. ve Kırşehir Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti  yetkililerine ziyarette bulundu.
       Ziyarette Pandemi sürecinde İş Dünyası’nın sorunları ve bu sorunlara çözüm olacak önerileri ve yapılacak çalışmalar hakkında bir sohbet gerçekleştirdiler.
        Başkan Yılmaz, "Elimizden geldiği kadarıyla  üyelerimizi en üst seviyede ziyaret etmeye devam edeceğiz. Amacımız üyelerimizin  sorunlarını  dinlemek ve sorunlarına çözümler üretebilmektir" diyerek Oda'nın hedefleri, çalışmaları, projeleri ve bölgemizdeki mevcut gelişmeler hakkında bilgiler verdi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku