Güncel

BAŞKAN Yılmaz'dan , ÇAĞLAYANLAR UN YEM HAYVANCILIK Şirketine ZİYARET

BAŞKAN Yılmaz'dan , ÇAĞLAYANLAR UN YEM HAYVANCILIK Şirketine  ZİYARET

15 Ekim 2020 10:00
-A

+A

 

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz,
Çağlayanlar Un Yem Hayvancılık Ltd.Şti. Ziyaret  etti.
Çağlayanlar Un Yem Hayvancılık Ltd. Şti. tarafından yapımı devam eden Biyogaz Tesisini yerinde ziyaret eden Başkan Mustafa Yılmaz, Firma yetkilileri Esat Çağlayan, Müfit Çağlayan ve Yasin Çağlayan’a hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
ÇAĞLAYANLAR UN YEM HAYVANCILIK LTD.ŞTİ 
1983 yılında Kırşehir İli Mucur İlçesinde kurulmuştur. günlük 80 ton kapasiteli fabrikamızla hizmete başlamıştır. Şirket 38 yıl içerisinde yenilikçi ve modern yapısıyla Un fabrikası sayısını 2’ ye ,üretim kapasitesini de günlük 800 ton bandına çıkarmıştır.
            2010 yılında Yem sektörüne de giren firmamız fabrikası Yem sektörünün en son  teknolojisi olan Expander Yemi (Pişmiş Yem) halkımızla buluşturarak 3. Fabrikasını da hizmete sunmuştur.
Ülkesinin her zaman yanında olan fimamız 2018 yılında hayvancılık sektörüne girerek 300.000 m2 kapalı alanı olan 40.000 büyükbaş hayvan besi çiftliğimizde faaliyete geçmiştir.
            Yeniliklerine ara vermeden devam eden firmamız 2019 yılında başlayan 9 megavat lık Biyogaz tesisinide 01.01.2021 yılında faaliyete geçirecektir.
            2021 yılında tüm AR-GE çalışmaları bitmiş olan İnorganik Gübre fabrikamızın da temelini atmış bulunacağız.
            Şirketimiz bu çalışmalarına lojistikte 40 nakliye aracı, fabrika alanı içerisinde de 45 iş makinesiyle tüm üretim faaliyetlerine destek vermektedir.
            1,5 Milyar TL’lik yatırımlarıyla ülkesine ve milletine her alanda hizmet vermeyi kendisine hedef edinen firmamız 250 kişilik istihdamıyla da bölgesinde lider konumdadır.
            Kurulduğu tarihten bu yana çiftçimizin yanında olan firmamız harman sezonunda yaklaşık 40 bin ton arpa, 35 bin ton buğday alımıyla tüm vatandaşlarımızın yanında olmuştur. 80 bin tonluk silolarımız, Kapalı ve açık alan depolarımız ile her zaman halkımızın yanında olmaya devam edecektir.
            Şirketimizin bugünkü duruma gelmesinde emeği geçen tüm iş ortaklarımıza teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku