Güncel

Başkan Yılmaz'dan, AK Parti 17. kuruluş yıl dönümünü mesajı

Başkan Yılmaz'dan, AK Parti 17. kuruluş yıl dönümünü mesajı

5 Kasım 2019 07:51
-A

+A


Kuruluşundan sonra iktidar olan ve aralıksız tek başına iktidarını sürdürerek Türk siyasi tarihine damgasını vuran AK Parti 17. kuruluş yıl dönümünü kutluyor. Kuruluşundan sadece 15 ay sonra tek başına iktidar olan AK Parti, 3 Kasım 2002 seçimlerinden bu yana aralıksız tek başına iktidarını sürdürerek Türk siyasi tarihine damgasını vurdu. AK Parti'nin 17. kuruluş yıl dönümünü nedeni ile Mucur Belediye Başkanı Atılgan YILMAZ mesaj yayımladı.
Mucur Belediye Başkanı Atılgan YILMAZ , AK Parti'nin başarılarla dolu 17 yılını kutladı. Başkan Yılmaz, yaptığı açıklamada şunları kaydetti:
"Her Şey Türkiye İçin!" diyerek çıktığımız yolda,  Millete Hizmette 17 Yıl'ı geride bıraktık. Bugün de aynı heyecan ve inançla 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize yürümeye devam edeceğiz.
Kurulduğu günden bu yana Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde, ülkemizin kalkınmasına, büyümesine, ilerlemesine hizmet eden Ak Parti'nin iktidara gelişinin 17. yılını kutluyor ve istikamet üzerinde nice hizmetler yapmalarını temenni ediyorum.
Milletine harcanmış bir ömrün adıdır Recep Tayyip Erdoğan. Dünyaya ve ülkemizde bizi içten içe kemirip bitirmeye çabalayanlara rağmen ! Başarı öykülerinin en güzel örneğidir Recep Tayyip Erdoğan."

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku