Güncel

Başkan Yücesan'dan Çetinkaya'ya ziyaret

Başkan Yücesan'dan Çetinkaya'ya ziyaret

6 Mart 2021 16:12
-A

+A

        Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan, Adalet Bakanlığı Bakan Danışmanı Salih Çetinkaya'yı ziyaret etti. Ziyaret Başkan Yücesan'a Yönetim Kurulu Üyeleri Recep Kadir Turpçu ve Erdal Sevimli'de eşlik etti.
        Başkan Yücesan'ın, sağlık çalışanlarına destekleri devam ediyor. İlimizde sağlık çalışanlarına moral ve motivasyon amaçlı çalışmalara imza atan Başkan Yücesan, sendikal çalışmalara da devam ediyor. Sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının haklarını her alanda korumak adına çalışmalar yürüten Başkan Yücesan, Adalet Bakanlığı Bakan Danışmanı ve  25. ve 26. Dönem AK Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya'ya ile istişarede bulundu.
       Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan Yönetim Kurulu Üyeleri Recep Kadir Turpçu ve Erdal Sevimli ile birlikte Adalet Bakanlığı Bakan Danışmanı ve  25. ve 26. Dönem AK Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya'yı Adalet Bakanlığı'ndaki makamında ziyaret ederek pandemi sürecinde sendikal çalışmalar ve gündemdeki konuları görüşerek kendisine çalışmalarında başarılar dilediler.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çetinkaya, her daim sağlık çalışanlarının yanında olduklarını belirterek, Kırşehir Sağlık-Sen heyetine teşekkür etti.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku