Güncel

Başkan Yücesan'dan sağlık çalışanlarına moral ziyareti

Başkan Yücesan'dan sağlık çalışanlarına moral ziyareti

2 Mart 2021 16:17
-A

+A

       Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan, ilimiz sağlık çalışanları ile bir araya geldi. Sağlık çalışanlarına salgın döneminde gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı teşekkür eden Başkan Yücesan,  Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanlığı olarak sağlık çalışanlarımızın moral ve motivasyonu ’nu artırmak amacıyla İl Sağlık Müdürlüğü binasında görevli tüm sağlık çalışanlarımıza börek ikram etti.
      Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan, Yönetim Kurulu Üyesi Recep Kadir Turpçu, Kadın Kolları ve İşyeri Temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşen kahvaltı etkinliğinin ardından tüm odalar ziyaret edilerek sağlık çalışanları ile hasbihal edildi.
Kırşehir Sağlık-Sen olarak sürecin başından bu zaman dilimine kadar aldıkları tedbirler ile her zaman farkındalık oluşturmayı amaçladıklarının da altını çizen Başkan Yücesan, hastane çalışanlarından pandemi ve hasta oranları ile ilgili bilgi aldı. Başkan Yücesan;  “Sizler bu sürecin kahramanısınız. Bu süreçte ailelerinizden sevdiklerinizden ayrı kaldınız. İnşallah bu dönemler bir an önce geçecek. Türkiye bu sınavı, devletimizin ve Sağlık Bakanımızın önderliğinde özverili ve başarılı çalışmalarıyla gayet güzel geçiriyor. El hijyeni fiziki mesafe, temizlik sizlerin de vurguladığı gibi çok önemli. Alınan tedbirlere ve kurallara uyarak hep birlikte bu süreci atlatacağız." dedi.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku