Güncel

Belediyenin hummalı çalışması devam ediyor

Belediyenin hummalı çalışması devam ediyor

19 Mart 2021 14:17
-A

+A

        Kırşehir Belediyesi Veteriner işleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilimizde son günlerde artış gösteren Koronavirüs vaka sayısındaki artış nedeniyle halihazırda devam etmekte olan dezenfekte işlemlerini arttırdı.
       Kırşehir Belediyesi, ilimizde Koronavirüs’e karşı 2020 yılı Mart ayından beri çalışmalarını aralıksız şekilde sürdürüyor. Özellikle maske üretimi ve ücretsiz dağıtımının yanı sıra ilimiz genelinde yoğun bir şekilde yapmış olduğu dezenfekte ve temizlik çalışmaları ile vatandaştan takdir toplayan Kırşehir Belediyesi; Koronavirüs tedbirleri kapsamında başlayan yeni dönemle birlikte çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor.
       Kırşehir Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Pandemi sürecinin başından beri ilimizdeki caddeler, sokaklar, kamu kurumları, ibadethaneler, meydanlar, pazar yerleri, park ve oyun alanları, çarşılar, iş yerleri, toplu taşıma araçları, ve ticari taksiler gibi vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı bütün alanlar Koronavirüs tedbirleri kapsamında ilaçlanıp dezenfekte ediliyor.
Kırşehir Belediyesi ekipleri, bir taraftan mahallelerde dezenfekte ve temizlik çalışmalarını sürdürürken diğer tarafta da yoğunluk oluşan yerlerde dezenfekte çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
       Korona virüs salgınının önlenmesi kapsamında en önemli rol oynayan temizlik için Kırşehir Belediyesi ekipleri her alanda hummalı şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Kırşehir Belediyesi ekipleri, bir taraftan mahallelerde temizlik çalışmalarını sürdürürken diğer tarafta da dezenfekte çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
      Salgının önlenmesi noktasında önemli çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirten Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “Salgın kuralları kapsamında sosyal mesafe-maske-hijyen kurallarına sıklıkla uyum gösteriyoruz. Denemler ve dezenfekte, temizlik çalışmalarımızla inşallah virüsü yeneceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde sarı olan şehrimizi inşallah maviye döndürmenin çabası içerisindeyiz” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku