Güncel

BEYPAZARI TİCARET ODASINDA BORSAYA ZİYARET...

BEYPAZARI TİCARET ODASINDA BORSAYA ZİYARET...

5 Kasım 2019 07:49
-A

+A


Beypazarı Ticaret Odasından Kırşehir Ticaret Borsasına ziyaret gerçekleştirildi.
Ziyarete Beypazarı Ticaret Odası Genel Sekreteri Mehmet Yurdakul ve Akreditasyon Sorumlusu Raziye Uzunoğlu katıldı.
Akreditasyon süreçlerinde 1/8 kalite sistemleri başta olmak üzere tüm maddelerin ele alındığı ve karşılıklı görüşlerin paylaşıldığı görüşmelerde iyi uygulamalarda paylaşıldı.
Beypazarı Ticaret Odası Genel Sekreteri Mehmet Yurdakul; "Öncelikle misafirperverliğinizden dolayı teşekkür ediyorum. Kırşehir Ticaret Borsası Akreditasyon sistemleri konusunda kurum olarak kendini geliştirmiş ve birçok ile örnek olma durumuna gelmiştir.
Bu anlamda bizlerde bu konuda iyi uygulamaları paylaşmak ve yerinde ziyaret için geldiğimiz Borsanızda bizlere katkı sağlayacak birçok önemli noktaları tespit ettik bizlerinde iyi uygulamalarını sizlerle paylaşmış bulunmaktayız, bizlerde sizleri Beypazarı’mıza bekliyoruz." dedi.
Kırşehir Ticaret Borsası Genel Sekreteri Battal Çelik ise şunları söyledi; "Akreditasyon sistemine aynı dönemde katıldığımız Beypazarı Ticaret Odasının Borsamıza ziyaretleri bizi ziyadesi ile memnun etmiştir. Akreditasyon sisteminin vazgeçilmezi olan kıyaslamaların iki kurumada çok büyük katkılar sağlayacağı muhakkaktır. Bu anlamda bizleri ziyaret eden Beypazarı Ticaret Odamıza çok teşekkür ediyoruz.
Karşılıklı görüş alış verişlerinin ve paylaşımlarının yapıldığı bu görüşme hem kurumumuza hem de misafir odamıza umuyor ve diliyorum ki katkı sağlayacaktır.
Aralık ayı içerisinde denetime girecek olan Beypazarı Ticaret Odamıza da şimdiden başarılar diliyorum." dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku