Güncel

Binbaşı Keskin, Beşkardaş ailesini ziyaret etti

Binbaşı Keskin, Beşkardaş ailesini ziyaret etti

20 Mart 2021 15:58
-A

+A

       İlimizde, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 106’ıncı yıl dönümü vesilesiyle il merkezinde ikamet eden kıymetli şehit ailelerimiz evlerinde ziyaret edilerek, hem hal ve hatırları soruldu, hem de gönülleri alındı.
       Ziyaretler kapsamında şehit ailesi ve aynı zamanda Kırşehir Anadolu Şehit Aileleri Derneği Başkan Yardımcısı Ahmet Beşkardaş evinde ziyaret edildi. Kırşehir Alay Komutanını temsilen, Binbaşı Halil Keskin ve personeli Beşkardaş ve ailesini günün anlam ve önemine istinaden ziyaret etti. Ziyarette Binbaşı Keskin'i, Ahmet Beşkardaş ile birlikte eşi Hanım Beşkardaş ve kızları Tuğba Beşkardaş karşıladı.
       Bu anlamlı gün dolayısıyla Kırşehir İl Jandarma Komutanlığı yetkilileri il merkezinde ikamet eden şehit ailesi Beşkardaş ve ailesinin acısını paylaşarak, "Ne yapsak hakkınız ödenmez. Bugün burada rahat içinde yaşayıp nefes alabiliyorsak, bu kahraman şehitlerimiz sayesindedir” diyerek kahraman şehitlerimize minnettar olduklarını ifade ettiler.
       Böyle bir etkinliğin kendilerini çok mutlu ettiğini dile getiren Ahmet Beşkardaş ve ailesi, konuklarına nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku