Güncel

Biz emekten ve çalışandan yanayız…

Biz emekten ve çalışandan yanayız…

27 Ekim 2020 13:04
-A

+A

Kırşehir belediye başkanı Selahattin Ekicioğlu , Park ve Bahçe Çalışanlarıyla Bir araya geldi

Başkan Ekicioğlu ,Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nde çalışan personellerle kahvaltılı basın toplantısında bir araya geldi . Belediyenin yapmış olduğu park ve yeşil alan çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundu.
Kırşehir belediye başkanı Selahattin Ekicioğlu çalışanlara emeklerinden ve gösterdikleri özveriden dolayı çok teşekkür ettiklerini iletti.
Ekicioğlu Konuşmasında;“Diğer birimlerdeki arkadaşların da desteği ile park bahçe ve sokaklarımızı temizledik bakımını yaptık.
Ciddi bir mesai harcadınız gece gündüz demeden çalıştınız. Bu tür işlerde insan gücüne ihtiyaç var onun için sizlere çok teşekkür ediyorum bu süreci doğru yönettiğiniz için. Zor bir yaz dönemini sizlerle kapattık. Bazı tedbirler alıyoruz gelecek sene için ciddi bir mesai harcadınız gece gündüz demeden çalıştınız fazladan mesaiye kaldınız bunlar için de çok teşekkür ediyorum. Sizlerin burada emekleri çok Yıllardır zaten aynı şartlarda çalışıyorsunuz maaş konusunda sıkıntılarınız olduğunu biliyorum onun için de sendika yöneticilerimle bir görüşme yapacağız emeklerinizin karşılığını vermeyi planlıyoruz.
Biz emekten ,çalışandan yanayız bu sürecinde yine hep birlikte atlatacağız. Yiğidi öldür hakkını yeme diye bir atasözü var biz hakkınızı vermekten yanayız.
 Söylediğim gibi seneye bahara güzel bir çalışma planlıyoruz inşallah seneye tekrar burada bir kahvaltı düzenleriz diyorum ve hepinize tekrardan çok teşekkür ediyorum. dedi.”
30 Bin Liraya Tüm Çiçeklendirmeyi Yaptık
2017 yılında park bahçe ve caddelerde çiçeklendirmeye 500 Bin TL harcandığını söyleyen Osman UÇAR bu yaz döneminde 30 Bin TL harcadıklarını söyledi.   HABER :RAMAZAN ALTUĞ

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku