Güncel

BİZİM SEVDAMIZ MEMLEKET SEVDASI

 BİZİM SEVDAMIZ MEMLEKET SEVDASI

25 Aralık 2018 07:57
-A

+A


Kırşehir Eğitim Birsen Sendikası Genişletilmiş İl Divan Kurulu toplantısı Ağalar Konağında gerçekleşti. Yoğun bir katılımla gerçekleşen toplantıya Milletvekili Mustafa Kendirli, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Sendika Başkan Mehmet Yavuz, İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz ve Eğitim Bir Sen Üyeleri katıldı. Toplantıda kısa bir konuşma yapan Sendika başkanı Mehmet Yavuz, " Zor bir süreçten geçerek birçok arkadaşımızla gece gündüz çalışarak şube başkanlığına ulaştık. Bu süreçte beni yalnız bırakmayan aileme, arkadaşlarıma bizim için duasını esirgemeyen gönül daşlarımıza teşekkür ediyorum. İnşallah bütün eğitimcileri layıkıyla temsil eden, birlik ve beraberlik içinde çalışan bir sendika olacağız. Bizleri kırmayıp davetimize icap eden Sayın Milletvekilimiz Mustafa Kendirli'ye, Belediye başkanımız Sayın Yaşar Bahçeci'ye ve tüm üyelerimize teşekkür ediyorum dedi.
Sendika Başkanı Mehmet Yavuz'un konuşmasının ardından söz alan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir Eğitim Birsen Sendikası'nın geniş bir kitleye sahip olduğunu vurgulayarak bu davetinden dolayı teşekkür etti. Başkan Bahçeci, 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlere değinerek şunları söyledi, " Kırşehir'e hep yenilikleri yaşattık. Başkalarının hayal edemeyeceği projeleri yaptık. Proje üretmek, vizyonunu ortaya koymak ve insanların alışkanlarını değiştirmek için mücadele etmek gerekiyor. Korkmadan ve makam peşinde koşmadan doğru olanı yapma arzusu içerisinde olduk.
Stratejimizi coğrafi bakımdan büyümeye müsait yapısı olan şehrimizin modern bir anlayışla dizayn edilmesi, büyümesinin bilinçli bir şekilde gerçekleştirilmesi yönünde geliştiriyoruz.
Kırşehir'in geleceğe daha güvenle bakmasını sağlayacak belediyecilik anlayışını benimseyerek çalışmalarımızı hayata geçiriyoruz. Şehrimizi Türkiye'nin dikkatini çekecek bir parıltıya dönüştürmek için azim ve kararlılıkla çalışıyoruz.
Görevde 10 yılımızı doldurmak üzereyiz. Kırşehir halkına vadettiğimiz vizyon projelerin tamamını bitirdik. Bu projelerimizin biri yükselirken diğerinin temellerini attık. Bir başkasının hazırlıklarını ivedilikle başlattık. Seçim döneminde vadettiğimiz vizyon projeleri hayata geçirirken bununla birlikte vaatlerimiz arasında bulunmayan, yapılmasını zamanın görevi saydığımız projelerin hayata geçmesi için de çalıştık."dedi.
26 yaşında siyasete girdim. Her seferinde Cumhurbaşkanı Erdoğan olsa ne yapardı? Sorusunu milyonlarca kere kendime sordum. Hükümet hizmetleri ile birlikte yerelde yaptığımız hizmetlerde var. Bu hizmetlerimizi ailemizle birlikte yapacağız. Bizi diğer partilerden ayıran en önemli fark samimiyetimizdir. Aday adaylık süreci yaşadık. Ne kırgınlığımız, ne hesap görme arzumuz olur. Bizim sevdamı z Memleket Sevdası
            Reisin verdiği karara herkes dört elle sarılır. İstişareyi yüksek tutarak belediye performansımızın daha iyisini seçim sattın da göstereceğiz. Teşkilatımız olmadan biz hiçbir şeyiz. Hepimiz bu kutlu davanın bir mensubu olmaktan gurur duyuyoruz. Gece gündüz yol alacak ve ustalık dönemini taçlandıracağız. Belediye olarak yaklaşık 800 milyon yatırım yaptık. 10 yıl boyunca bütün iletişim kanallarımız açık oldu. Bundan sonrada böyle olacak. Ben tekrar Eğitim Birsen Sendikasının bu nazik davetinden ötürü  teşekkür ediyorum" dedi.
Başkan Bahçeci'nin konuşmasının ardın dan söz alan Ak Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli  3. kez Kırşehir'de Belediye'ye aday gösterilen Yaşar Bahçeci'nin halkın gönlünde yer edinmiş olduğunu belirtti.
Milletvekili Kendirli  yaptığı açıklamada, "Belediye Başkanı Bahçeci, 10 yıldır hizmetleri ve başarılarıyla Kırşehir halkının gönlünde müstesna bir yer edinmiş, 3. kez Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleri ile aday gösterilmiştir. İnanıyorum ki; bundan sonraki süreçte de tecrübesi ve becerisini Kırşehir'e hakkettiği güzellikleri daha fazla sağlayacak hizmetlere yansıtacaktır. Kırşehir milletvekili ve bu toprakların bir evladı olarak böylesine başarılı ve tüm Türkiye'ye örnek olmuş bir Belediye Başkanına sahip olduğumuz için şanslıyız. Kırşehir'in gelişmesinden ve belediyenin çalışmalarından vatandaşlarımız çok memnunlar ve büyük mutluluk duyuyorlar.
            Göreve geldiği günden günümüze kadar uzanan süreçte İlimizin karşılaştığı güçlüklerin üstesinden başarıyla gelen bir siyasi bilgi ve yeteneği olan değişim, kalite ve fark oluşturan yönetim anlayışı ile 10 yılda Kırşehir'in çehresi değişti. Her daim vatandaşın yanında ve en ufak sorunu bile çözebilmek için bütün imkanlarını kullanan Başkan, sadece rutin belediye hizmetleri de yapmıyor.Kırşehir de çok sayıda sosyal ve kültürel projelerde yaptı yapmaya da devam ediyor."dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku