Güncel

Boztepe, Çamalak, Yenidoğanlı, Çiğdeli Yol Yapım Çalışmaları Tamamlandı

Boztepe, Çamalak, Yenidoğanlı, Çiğdeli Yol Yapım Çalışmaları Tamamlandı

8 Ağustos 2019 15:29
-A

+A


İl Özel idaresi 2019 yılı çalışma programında yer alan Boztepe, Çamalak Yenidoğanlı, çiğdeli arası sathi kaplama yol çalışması tamamlandı.
İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım hizmetleri müdürlüğü 2019 yılı asfalt ve yol yapım çalışmaları kapsamında Boztepe , Çamalak,yenidoğanlı,çiğdeli köyleri arasında yürütülen 22 km’lik I.kat sathi kaplama asfalt çalışması tamamlandı.
İl özel idaresi yol ve ulaşım müdürlüğü ekiplerince geçtiğimiz aylarda başlatılan yol yapım işlemleri tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda planlı ve programlı bir şekilde çalışmalarına devam ettikleri belirten İl özel İdaresi genel sekreteri Kurtuluş Yılmaz;
“2019 yılı yol yapım işlerimiz tüm hızıyla devam ediyor, amacımız köylerde yaşayan vatandaşlarımızın araç sürüş konforunu artırmak ve daha güvenilir yol yapımları gerçekleştirmek, bu kapsamda ekiplerimizin çok yoğun çalışması sonucu Boztepe, çamalak,yenidoğanlı, çiğdeli köyleri arası yol yapım çalışmalarımızı tamamlamış durumdayız, diğer ilçe ve köylerimizdeki yol yapım çalışmalarımızda son hızıyla devam ediyor, yeni yapılan yolumuzun hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.
Yol yapım çalışmaları tamamlanan Köy muhtarları ve köy sakinleri yapılan yeni yollarından dolayı İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz ve tüm ekiplerine yol yapımda gösterdikleri büyük gayret ve özverileri için teşekkür etti.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku