Güncel

CEZA İNFAZ HUKUKU SEMİNERİ DÜZENLENDİ

CEZA İNFAZ HUKUKU SEMİNERİ DÜZENLENDİ

15 Kasım 2019 07:09
-A

+A


 
Kırşehir Barosu tarafından Ceza İnfaz Hukuku Semineri düzenlendi. Baro Başkanı Av. Mehtap Karaburçak Tuzcu ve konuşmacı Av. Aydın Akpınar katılımı ile gerçekleşen seminere çok sayıda avukat katıldı.
Ankara Barosu Avukatlarından Av. Aydın Akpınar’ın konuşmacı olarak katıldığı Ceza İnfaz Hukuku konulu eğitim semineri Kırşehir Armas Termal Otel’de gerçekleştirildi.
Hapis cezasının ertelenmesi ve HAGB kurumlarının infaz hukuku bakımından uygulaması, hapis cezaları, koşullu salıverilme düzenlemesi, suç ve yakalanma tarihlerine göre, koşullu salıverilme için infaz kurumunda geçirilmesi gereken süreler, suçun niteliğine, cezanın miktarına ve hükümlünün kişiliğine göre denetimli serbestlik uygulaması, mükerrirlere özgü infaz rejimi, uygulamada rastlanan sorunlar ile İnfaz hesaplama konusunda pratik çalışma mahiyetinde eğitim konularını kapsayan seminer verimli geçti.Avukatların yoğun olarak katılım gösterdiği program sonunda Baro Başkanı Av. Mehtap Karaburçak Tuzcu tarafından konuşmacı Av. Aydın Akpınar’a günün anısına hediye takdim edildi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku