Güncel

CHP adaylarına ilçe belde ve köylerinden destek var

CHP adaylarına ilçe belde ve köylerinden destek var

20 Ekim 2015 07:00
-A

+A

CHP Kırşehir milletvekili adayları Dr. Osman Kök ve Doç. Dr. Mehmet Ali Ekici CHP İl Örgütüyle birlikte ilçe ve beldelerde çalışmalarını sürdürüyor.
            1 Kasım seçimlerine az bir süre kala vatandaşın CHP'ye olan ilgisinin artığından duydukları memnuniyeti dile getiren CHP Kırşehir milletvekili adayları Dr. Osman Kök ve Doç. Dr. Mehmet Ali Ekici geçtiğimiz hafta sonu da CHP Örgütüyle birlikte birlikte Malya Tarım İşletmeleri Müdürlüğü, ilimiz Çöl Köyleri ve Boztepe Köylerinde vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde tespit ederek görüş alışverişinde bulundu.
            Kök ve Ekici daha sonra Karahıdır'da vatandaşlarla bir araya gelerek CHP iktidarıyla birlikte yapılacak olan yenilikleri paylaştı.
            Pazar günü de Çayağzı ve Özbağ beldelerinde vatandaşlarla bir araya gelen HP Kırşehir milletvekili adayları Dr. Osman Kök ve Doç. Dr. Mehmet Ali Ekici 1 Kasım'da CHP iktidarının çiftçinin de sorunlarını kökten çözeceğini ifade ederek seçim bildirgelerinde yer alan destekleme ve iyileştirmeler hakkında paylaşımda bulundu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
7 Aralık 2017 00:06

[url=http://ow.ly/Od8Z30g0Mg3]АлкоБарьер[/url] – эффективное средство борьбы с алкоголизмом Устраняет тягу к алкоголю Восстанавливает поврежденные клетки печени Выводит токсины из организма Успокаивает нервную систему Не имеет вкуса и запаха [url=https://is.gd/ORMsK8]АЛКОБАРЬЕР[/url] – СКАЖИ «НЕТ» АЛКОЗАВИСИМОСТИ! ==>> ow.ly/Od8Z30g0Mg3 ==>> is.gd/ORMsK8

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku