Güncel

Çiçekdağı- Baraklı-Akbıyık ile Gölcük-Konurkale yol yapım çalışmaları tamamlandı

Çiçekdağı- Baraklı-Akbıyık ile Gölcük-Konurkale yol yapım çalışmaları tamamlandı

17 Ağustos 2020 16:48
-A

+A

İl Özel idaresi 2020 yılı çalışma programında yer alan Çiçekdağı Baraklı-Akbıyık köyleri ve Gölcük-Konurkale köyleri arası sathi kaplama asfalt yol çalışması tamamlandı.

 
İl Özel İdaresi  2020 yılı asfalt ve yol yapım çalışmaları kapsamında  Çiçekdağı Baraklı-Akbıyık köyleri ve Gölcük-Konurkale köyleri arasında yürütülen toplam 13 km’lik  II.Kat sathi kaplama asfalt  yol çalışması tamamlandı.
 İl özel İdaresi   ekiplerince geçtiğimiz aylarda başlatılan yol yapım çalışmaları tüm hızıyla devam ederken alt yapı çalışmaları tamamlanarak  gerçekleştirilen  Çiçekdağı ilçesi Baraklı-Akbıyık Köyleri arası 7 km ve Gölcük-Konurkale köyleri arası 6 Km olmak üzere toplamda 13 Km II.Kat Sathi Kaplama Asfalt yol yapım çalışması tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu.  
Yol yapım çalışmaları hakkında açıklama yapan İl Genel Meclis Başkanı Hacı Ömer Seyfi “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın düsturuyla çıktığımız bu hizmet yolunda, gecesini gündüzüne katan İl Özel İdaresi ekiplerimiz ilçelerimize bağlı köylerde yol yapım çalışmalarını aralıksız sürdürüyorlar. Yapılan çalışma ve hizmetleri yerine getirmenin ve hemşerilerimizin beğenisini kazanmanın mutluluğu içerisindeyiz.  Çiçekdağı ilçemizin köylerinde yaşayan hemşerilerimizin rahat ve güvenli bir şekilde yolculuğunu tamamlaması için yol yapım çalışmaları yapılarak hemşerilerimizin hizmetine sunulmuştur. Yol çalışmaları biten köylerimize hayırlı olmasını diliyorum. Bu vesileyle başta İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz’a ve özel idaresi ekipleri , her zaman şehrimize hizmet için uyum içerisinde çalıştığımız İl Genel Meclis Üyelerimize bir kez daha teşekkür ediyor,  çalışmalarında başarılar diliyorum." dedi.
 Bu yıl planlanan yol yapım çalışmalarının program dâhilinde devam ettiğini belirten İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Kurtuluş Yılmaz’ da ; “ 2020 yılı yol bakım-onarım ve yapım işlerimiz planladığımız şekilde ekiplerimizin yoğun gayretiyle devam ediyor. Bu kapsamında alt yapı çalışmaları tamamlanan Çiçekdağı Baraklı-Akbıyık  köyleri 7 km  ve Gölcük-Konurkale köyleri arası 6 km olmak üzere  toplamda 13 km II.kat  sathi kaplama yol çalışmamız tamamlanmıştır.
 Diğer taraftan köy yollarımızın bakım, onarım ve yama çalışmalarımıza büyük önem veriyoruz.  Amacımız köylerde yaşayan vatandaşlarımızın yol konusunda yaşadığı sıkıntıları ortadan kaldırmaktır. Bu kapsamda ekiplerimizin çok yoğun çalışması sonucu merkez ve ilçe köylerimizin birçok köy içi stabilize yol ve bakım çalışmalarımızı tamamlamış durumdayız, yapımı tamamlanmayan, eksik kalan diğer ilçe ve köylerimizdeki yol yapım çalışmalarımızda planladığımız şekilde koordineli olarak devam edecektir.
Yol yapım çalışmaları tamamlanan Köy muhtarları ve köy sakinleri yapılan yeni yollarından dolayı İl Genel Meclis Başkanı Hacı Ömer Seyfi ile İl Genel Meclis Üyeleri ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz ve tüm ekiplerine yol yapımda gösterdikleri büyük gayret ve özverileri için teşekkür etti.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku