Güncel

Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail deniz; "SORUMLULUK BİLİNCİ İÇERİSİNDE HERKES GÖREVİNİ YAPIYOR"

Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail deniz; "SORUMLULUK BİLİNCİ İÇERİSİNDE  HERKES GÖREVİNİ YAPIYOR"

19 Ekim 2018 07:21
-A

+A


Kırşehir Memleket ve Yeni Yeşilyurt Gazeteleri İmtiyaz Sahibi Murat Sürmeli, Muharip gaziler Derneği Kırşehir Şube Başkanı Kemal Parlak ve Eski Şehit Aileleri Derneği Başkanı Ahmet Beşgardaş geçtiğimiz gün Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail deniz'i ziyaret ettiler. Ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Deniz, çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
 Çiçekdağ ilçesini yaşanabilir bir ilçe görünümüne  sahip etmek için gece gündüz çalıştıklarını, İlçede güzel işler yapmanın haklı gururunu yaşadıklarının altını çizen Başkan Deniz şöyle devam etti; " göreve geldiğimiz günden itibaren ilçenin alt yapı ve üst yapı çalışmalarına büyük önem verdik. Belediyemiz her konuda olduğu gibi temizlik işlerinde de oldukça titiz davranıyor. İlçemizdeki bütün mahallelerimize çöp konteyneri yerleştirdik. Eskiden çöp toplama işlemi haftada bir gün yapılırdı. Şimdi ise yeni aldığımız araçlarla günlük çöpleri alıyoruz. Temizlik konusundaki hassasiyetimiz vatandaşlarımızın da takdirini topluyor. Belediyecilik çok farklı bir duygu bütün personelimizle birlikte aile ortamını kurarak hizmet etmekteyiz. Sorumluluk bilinci içerisinde herkes görevini yapmakta dil,din,mezhep ayrımı gözetmeksizin bütün personelimiz görevini yapmaya devam ediyoruz" İfadelerini kullandı.
Ziyaret, Gazeteci  Murat Sürmeli, Muharip gaziler Derneği Kırşehir Şube Başkanı Kemal Parlak ve Eski Şehit Aileleri Derneği Başkanı Ahmet Beşgardaş ve Başkan Deniz'in sohbetiyle devam etti.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku