Güncel

Çiçekdağı Kaymakamı Adıbelli'den bir dizi etkinlik

Çiçekdağı Kaymakamı Adıbelli'den bir dizi etkinlik

23 Ekim 2019 07:56
-A

+A


2019 Köydes programı kapsamında yol yapım çalışmaları devam ediyor.
2019 Köydes programı kapsamında yapımı devam eden, Çiçekdağı İlçesi Tepecik ve Kızılcalı Köyleri arasında bulunan yaklaşık 5 km'lik sıcak asvalt yol yapımı devam ederken, İlçe Kaymakamı Erkan Adıbelli çalışmaları yerinde inceleyerek, ekiplerden bilgi aldı. Çalışmaları inceleyen Kaymakam Adıbelli, firma yetkililerinden yolun standartlara uygun şekilde yapılmasını ve bir an önce vatandaşların hizmetine sunulmasını istedi. Yol yapım çalışmalarınıj takip eden Kaymakam Adıbelli;
“Sorumluluk sahamızdaki bütün yollara azami derecede önem veriyoruz. İlçemizde vatandaşlarımızın daha sağlıklı koşullarda ulaşım ihtiyaçlarını yerine getirmelerini istiyoruz. Bunun için köy yollarımızda başlatılan, bakım ve onarım işi titizlikle devam ediyor. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için kaymakamlık olarak çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.” ifadelerinde bulundu.
19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI
       Öte yandan Çiçekdağı İlçesinde, 19 Ekim Muhtarlar günü kutlandı.Tören Atatürk anıtına çelenk sunulması, saygı duruşu ve  İstiklal marşımızın okunmasıyla başladı.Törenin ardından halk eğitim merkezinde toplantıya geçildi.Toplantıda köy ve mahalle muhtarlarının talep ve istekleri Kaymakam Adıbelli tarafından değerlendirilerek, yapılmakta olan projeler hakkında bilgi verildi.Toplantı köy ve mahalle muhtarlarına Kaymakamlık tarafından verilen yemekle son buldu.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku