Güncel

Çiçekdağı Kaymakamı Karakaş Rektör Karakaya’yı Ziyaret Etti

Çiçekdağı Kaymakamı Karakaş Rektör Karakaya’yı Ziyaret Etti

12 Şubat 2020 15:41
-A

+A

 

Çiçekdağı Kaymakamı Orhan Gazi Karakaş, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı ziyaret etti. 11 Şubat 2020 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Kırşehir ve Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin genel durumu görüşüldü.
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin projeleri ve akademik faaliyetlerinin Kırşehir’in rengini değiştirdiğini belirten Çiçekdağı Kaymakamı Orhan Gazi Karakaş, Rektör Karakaya’ya gösterdiği gayretlerden dolayı teşekkür etti. Kırşehir’in gelişmesi için tüm kurum ve kuruluşların çaba göstermesi gerektiğini vurgulayan Karakaş, ilimizi hem ulusal hem de uluslararası alanda en iyi temsil eden kurumlardan birinin üniversitemiz olduğunu söyledi. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin son dönemlerde büyük bir yükseliş içinde olduğunu dile getiren Çiçekdağı Kaymakamı Orhan Gazi Karakaş, Üniversite Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’ya çalışmalarında başarılar diledi.
Göreve geldiği günden bu yana gece gündüz demeden hem ilimiz hem de üniversitemiz için çalıştıklarını belirten Rektör Karakaya, gayretlerinin karşılığını almaktan mutlu olduklarını söyledi. Üniversitemizin projeleri ve çalışmalarının hızla hayata geçmeye başladığını anlatan Prof. Dr. Vatan Karakaya, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin bölgesinin parlayan yıldızı olduğunu vurguladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Üniversite Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Çiçekdağı Kaymakamı Orhan Gazi Karakaş’a teşekkür etti.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku