Güncel

ÇOCUKLAR GÜLSÜN DİYE SENDE KATILIRMISIN BİZE

ÇOCUKLAR GÜLSÜN DİYE SENDE KATILIRMISIN BİZE

14 Ocak 2021 16:57
-A

+A

Akçakent Eğitim  Kültür Ve Yardımlaşma Derneği 2016 yılından bu tarafa bir çok yardıma muhtaç aile ve çocukların yanında olup gönüllerde taht kurmaya devam ediyor.Bir çok öğrenciye burs imkanı sunmanın yanı sıra öğrencilere tablet  ailelere gıda yardımı gibi desteğini bir an olsun esirgemeyen ve  koşulsuz şartsız destek çığlıklara nefes olan Akçakent Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği çocuklar ile birlikte olup geleceğimiz olan nesillerin mutluluğu oldu. 85 çocuğa  Mont, Bot, Kazak, oyuncaklar hediye edilerek  bir çok çocuk sevindirildi.

Akçakent Eğitim  Kültür VE Derneği  Başkanı  Orhan Yalçınkaya’nın açıklamasında ,” çocuklar gülsün diye sende katılır mısın bize,bir çocuğun gülümsemesine belki sen sebep olacaksın,Küçük kalplere umut ve sevgi serpmeye varmışın,dedik ve Kırşehir Gönüllü Palyaçolar ile birlikte Çocuklarımız için başlatmış olduğumuz kampanya sonunda 13.01.2021 günü 85 çocuğumuza mont, bot, kazak, oyuncak gibi malzemelerin dağıtımı yaparak yüzlerini güldürdük.
Her şey çocuklarımız için  ve bu değerimizden hareketle içinden çıktığımız bu toplumun çocuklarının her zaman yanındayız. Gönülden gelen bu hediyeler için derneğimize destek olup bir çok çocukların ve ailelerin ihtiyaçlarını gidermek için  bize destek olan herkese teşekkür ederiz. Bizler Akçakent Eğitim  Kültür ve Derneği olarak  yüreğimizi ortaya koyarak bu yola baş koyduk.Çıktığımız bu yolda bizleri yalnız bırakmayıp gönüllü yardım severler  ve yaptığı yardımlar ile gönül huzurunu yaşayan ve yaşatan herkesten Allah razı olsun . Dün bizler yardıma muhtaç kişiler için var idik yarında var olacağız Allah’ın izni ile.
Kampanyamıza destek de bulunan Kırşehir Gönüllü Palyaçolar yetkilisi sayın Fatma ÖZTÜRK’e, Özbağ Belediye Başkanı sayın Rasim ARAZAY'a Akçakent Emniyet Amirliğinde görevli Polis memuru sayın Veli AKPINAR'a, Rahmetli İbrahim YILMAZ'a Ömeruşağı Köyünden Çin’in Hangzhou şehrinden Sayın Mücahit ARSLAN'a, Taşlıoluk Köyünden Şemdinli Hakkari 'de Uzman Çavuş olarak görev yapan sayın Hüseyin ÜNSAL'a, Ömeruşağı Köyünden İstanbul'dan Enes Kuyumculuk sahibi sayın Hidayet KILIÇ'a, Çiçekdağı İlçesi Kalevci Köyünden Antalya’da ikamet eden Kırşehirliler (eski) Dernek Başkanı, Antalya Belediyesi İşçi Sendikası (eski) başkanı sayın Murat BARIŞ’a, Pınar ÇİÇEK’e özelliklede Kırşehir Gönüllü Palyançolar ekibine Çocuklarımızı sevindirdikleri için çok ama çok teşekkür ederiz”dedi. (ZELİHA KARAYEL)
 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku