Güncel

Daire Başkanı Doç. Dr. Emre Korkut'tan ilimize ziyaret

Daire Başkanı Doç. Dr. Emre Korkut'tan ilimize ziyaret

10 Temmuz 2021 15:25
-A

+A

        Kamu kurumları ile Bakanlığa bağlı sağlık kuruluşlarında sunulan, ağız ve diş sağlığı hizmet kalitesinin artırılması, etkin ve verimli çalışmaların yürütülmesi ile koruyucu ve tedavi edici ağız ve diş sağlığı hizmet planlamaları amacıyla Genel Müdürlüğü Ağız ve Diş          Sağlığı Dairesi Başkanlığı yerinde değerlendirmeler yapmaktadır.
      Bu kapsamda, Daire Başkanı Doç. Dr. Emre Korkut tarafından ilimize ziyaret gerçekleştirildi. Mevcut ağız ve diş sağlığı hizmeti sunan sağlık tesisleri, devam eden yatırımlar ve planlamalar yerinde değerlendirildi. Kırşehir İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Bulut, müdürlük yöneticileri ve sağlık tesisi başhekimleri ile gün sonunda değerlendirme toplantısı yapıldı.
T.C. Sağlık Bakanlığı Ağız ve Diş Sağlığı Dairesi Başkanı Doç. Dr. Emre Korkut ve beraberindeki heyet İl Sağlık Müdürlüğünü ve Şehit Polis Hayrettin Yılmaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini ziyaret etti.
     Doç. Dr. Emre Korkut başkanlığındaki heyet İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Bulut ve sağlık yöneticilerinden Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin durumu, iş ve işleyişi hakkında bilgiler alarak yerinde incelemelerde bulundu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku