Güncel

Doç. Dr. Onur Köksal ; ”Ulusal Marka Olma Sürecinde ilk adım atılıyor”

Doç. Dr. Onur Köksal ; ”Ulusal Marka Olma Sürecinde ilk adım atılıyor”

20 Nisan 2020 15:25
-A

+A

 

 
 Kırşehir için yaptığı hizmetlerle adından söz ettiren Doç. Dr. Onur Köksal, Kırşehir’i kalkındıracak projesinin son aşamasına geldiğini belirtti.
31 Mart Mahalli ve İdari seçimlerde belediye başkanlığı için aday olan Doç. Dr. Onur Köksal, seçim sonucu istediği gibi olmasa da vatandaşlara verdiği sözleri yerine getirmek için elinden geleni yapıyor.
Kendisini Kırşehir sevdalısı olarak tanımlayan Köksal, Kırşehir’in kalkınması için başlattığı projeyle ulusal marka olma yolunda ilk adımların atıldığını belirtti.
Doç. Dr. Onur Köksal, Ahi Baba Markasıyla ilgili Kırşehir Memleket Gazetesi Sayfa Editörü Zeliha Karayel’e açıklama yaptı. Köksal, Ahi Baba Projesinin son aşamada olduğunu belirtti ve bu yatırımla Kırşehir’e damga vurmayı hedeflediklerini aktardı.
Kırşehir’in en büyük sorununun işsizlik olduğunu ve iş sahalarıyla ilgili bir desteğin sağlanmadığının altını çizen Köksal, “Memleketim artık kendi kaderine terk edilmeyecek ve bu güzel şehrin insanları için ne gerekiyorsa yapmaya da hazırım, bu sadece başlangıçtır. Ben bir dönem söz verdim ve verdiğim her sözümün de arkasındayım ”dedi.
31 Mart Mahalli ve İdari seçimlerde Kırşehir MHP Belediye Başkan adayıolan OnurKöksal, “Aday olduğumda Kırşehir’ebirçok alanda istihdam sağlayacak olan projeleri ile Kırşehir halkının karşına çıktım. Seçim sonuçları beni yapacağım yatırımlarından vazgeçiremedi.Yoluna durmaksızın tüm zorluklara rağmen devam eden Köksal,”Ben bu memleketin sevdalısıyım, hiçbir şey beni bu şehre hizmet etmeme engel olmayacaktır “diye belirtti.
Son olarakDoç. Dr. Onur Köksal, “ Bir Şehir Düşünün
Yenilik ve ilerleme gerçekleştirebilmenin tek gerçek yolu, çözmek istediğiniz problemi tanımlamanız ve problemin koşullarına göre kendi çözüm yollarınızı üretmenizdir. Hiçbir yatırımın olmadığı bir şehir düşünün. Tek yatırımı mevduat. Zengini çok ama işvereni yok. İnsanlarınbir süre sonra çaresizlikten terk ettiği bir şehir. Şehrin siyasetinin ve siyasi geleceğinin kahvelerde tayin edildiği bir şehir. Biz onu tanımıyoruz diyerek yönetici tercihlerinin yapıldığı fakat sonrasında pişmanlıkların yaşandığı bir şehir. Dedikodu sarmalının insan öğütmek üzerine kurulu olduğu bir şehir. Şirin diye ünlü iken Şirinlikten Garib'liğe doğru hızla koşan bir şehir. Peki, bu şehrin bunca zengini nerede? Ne yapıyor? Bu şehir bunların da değil mi? Öldükleri zaman bu şehre defnedilmeyecekler mi? Ağalar, Beyler. Bu şehirde yapılacak çok iş var. Kazanılacak ve bölüşülecek çok aş var. Yeter ki isteyelim.
Kökleri bu şehre dayanan bir marka geliyor. Bu şehrin parlayan yıldızı olacak. Biz el attık sizler omuz vereceksiniz. Bu Kırşehir'in markası, Kırşehir’in yatırımı. Gayret bizden Takdir Allah'tan. Şehrimize hayırlı olsun demeye az kaldı.” İfadelerine yer verdi

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku