Güncel

DOÇ. DR. ONUR KÖKSAL’DAN 40 HANEYE BÜYÜK DESTEK

DOÇ. DR. ONUR KÖKSAL’DAN 40 HANEYE BÜYÜK DESTEK

13 Nisan 2020 15:55
-A

+A

 

Doç. Dr. Onur Köksal’ın COVİD-19 sebebiyle Kırşehir’de ihtiyaç sahiplerine destek vereceğini açıklamıştı. Doç. Dr. Onur Köksal’ın yardım projesi başarıya ulaştı. Kırşehir için çalışan ve bununla gurur duyduğunu her fırsatta belirten Köksal, ”Şirin Kırşehir’imde biz bize yeteriz diyerek birçok haneye girip gönüllere talim olduk. Hayır dualarını aldık, dualar ettik. Bendenler sağ oldukça Kırşehir’imiz için veren el olamaya devam edeceğiz. Çünkü sen benim sevdamsın Şirin Kırşehir’im.
Selam olsun yurdumun güzel insanlarına.” diye belirtti.
Doç. Dr. Onur Köksal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın “Biz bize yeteriz Türkiye’m” diyerek başlattığı kampanya doğrultusunda Kırşehir’deki 40 haneye sahiplerine yardım edeceğini duyurmuştu.
ŞİMDİ BİRLİK VE BERABERLİK ZAMANI
Açıklamada bulunan Doç. Dr. Onur Köksal;” Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi, “BİZ BİZE YETERİZ” yeter ki bu zor günleri birlikte atlatacağız. İmkânı olan herkes elini taşın altına koymalıdır, sade ben dediğimizde hiçbir zaman biz olamayız. Başarılı bir süreç yürütüyoruz. Bağış kampanyası, olması gereken bir şey. Bu kampanyayı sonuna kadar destekliyorum. Şimdi birlik ve beraberlik zamanı."
(zeliha karayel)


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku