Güncel

DOÇ. DR. ONUR KÖKSAL’DAN BÜYÜK DESTEK

DOÇ. DR. ONUR KÖKSAL’DAN BÜYÜK DESTEK

9 Nisan 2020 12:36
-A

+A

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, ölümcül virüsle mücadele kapsamında "Biz Bize Yeteriz Türkiyem " diyerek başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'na Doç. Dr. Onur Köksal’dan büyük destek geldi. Köksal Kırşehir’deki yardıma muhtaç alilerin yanında olarak kira ödemesi olsun, gıda giderleri olsun desteğini esirgemeyerek yardım elini uzattı. Yaptığı yardımla gündeme gelen Köksal eleştirilere de maruz kalmasına rağmen, yardımlarını artırarak birlik günüdür deyip 40 ailenin gıda ihtiyaçlarını karşıladı.
ŞİMDİ BİRLİK VE BERABERLİK ZAMANI
Açıklamada bulunan Doç. Dr. Onur Köksal;” Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi, “BİZ BİZE YETERİZ” yeter ki bu zor günleri birlikte atlatacağız. İmkânı olan herkes elini taşın altına koymalıdır, sade ben dediğimizde hiçbir zaman biz olamayız. Başarılı bir süreç yürütüyoruz. Bağış kampanyası, olması gereken bir şey. Bu kampanyayı sonuna kadar destekliyorum. Şimdi birlik ve beraberlik zamanı."
SELAM OLSUN GÜZEL KIRŞEHİRİME
Doç. Dr. Onur Köksal; “Değerli Kırşehirli hemşerilerim. Hayır işlerinde yarışınız!.." (Bakara 2/148) suresinde de buyurduğu üzere ben de karınca kararınca elimden geleni Kırşehir’ime yapmaya çalışıyorum. Daha önce kira yardımımı duyurduğumda reklam yapıyor diye bizleri linç etmeye kalkanların, Sayın Cumhurbaşkanımızın yârdim kampanyasından sonra bu kişilerin yaptıkları yardımların dekontlarını paylaşmaları da ayrı bir ironidir. Ama hepsinden de Allah razı olsun. Demek ki gün bir olma günü imiş. Şimdi tekrar bir iyilik seferberliği yaparak 40 ailemizin bir aylık iaşelerini benim, Kırşehirli bir gönül dostu hemşerimizin ve çok kıymetli akademisyen dostlarımın destekleriyle sağlayacağız. İhtiyacı olan ailelerimiz +905534927848 numaradan bu konuda yetkilendirdiğim Murat KÖKSAL ile irtibata geçebilirler. Gün bir olma günüdür. Çünkü biz bize yeteriz. Selam olsun güzel Kırşehir’ime” dedi.(ZELİHA KARAYEL)


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku