Güncel

DOÇ.DR. ONUR KÖKSAL;"MAKSAT İYİLİĞİ DUYURMAK VE İYİLİKLERE VESİLE OLMAK".

DOÇ.DR. ONUR KÖKSAL;"MAKSAT İYİLİĞİ DUYURMAK VE İYİLİKLERE VESİLE OLMAK".

21 Mayıs 2020 15:42
-A

+A

Doç.Dr.Onur Köksal, 31 Mart seçimleri ile birlikte Kırşehir halkına istihdam sağlayacak projeler ile her şey  memleketim  diyerek yoluna devam etti.Seçim sonucu Onur Köksal’ geri adım atmaksızın yoluna devam ederken vaat ettiği projelerini hayata geçirmekte kararlığı  birlikte ülkemizin Coranavirüs salgının  etkisi ile bir çok aile işsizlik ile birlikte maddi sıkıntılar içerisinde iken biz elimiz kolumuz bağlı yerimizde oturamazdık diyerek  gönüllere taht kurdu.

Köksal’ın bir çok aileye gerek kira yardımı gerek ise gıda yardımı olsun yardım elini uzattı.Yapılan bu yardımları bazı kesim tarafından reklam olarak algılansa da Onur Köksal söylentilere karşı cevabı,”bizim reklama ihtiyacımız elhamdülillah yoktur ,ne yapılmış ise Yaradan'ın rızası için yapılmaktadır.Buradaki amaç bir çok kişilerin sesi  olmak ve  sofrasına oturup bir lokma ekmek için mücadele eden vatandaşın sesini duyurmaktır” dedi.
Onur Köksal’ın yaptığı açıklamada; "Bakara süresinde Hayır İşlerinde Yarışınız
şeklinde buyrulur. Ben de Kırşehir'im için elinden geleni bu mübarek ayda yapmaya çalıştım. Bu yapılanları görüp bizler de bir şeyler yapalım diye birçok arkadaşımız aradı ve destek verdiler. Maksat iyiliği duyurmak ve iyiliklere vesile olmak idi ve çok şükür maksat hasıl oldu. Oturduğu yerden bu mübarek aylarda çayını koyup sigarasını yakıp "Reklam yapıyor arkadaş!" diyen tiplere. Sizin gönlünüz ve fikriniz bozuk. Az ötede oynayın. Bu şehri artık sizlerin kısır fitnelerinize esir etmeyeceğiz. Bütün Kırşehirli hemşerilerime saygı ve hürmetlerimi sunuyorum. Bu şehir için yapılacak daha çok şey var"dedi......

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku