Güncel

DOÇ.DR. ONUR KÖKSAL’DAN KIRŞEHİR ANADOLU ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNE BÜYÜK DESTEK

DOÇ.DR. ONUR KÖKSAL’DAN KIRŞEHİR ANADOLU ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNE BÜYÜK DESTEK

24 Aralık 2019 07:29
-A

+A

 

Doç.Dr. Onur Köksal ve Özbağ Belediye Başkanı Rasim Arazay’dan Kırşehir Anadolu Şehit Aileleri Derneğine hayırlı olsun  ziyaretinde bulundu. Gerçekleşen  ziyarette Onur Köksal ve Özbağ  Belediye Başkanı  Rasim Arazay  Kırşehir Anadolu Şehit Aileleri Derneği için her türlü desteğe hazır olduklarını bildirdi.
 Doç.Dr. Onur Köksal yaptığı açıklamada; ”Kırşehir Anadolu Şehit Aileleri Derneği olarak böyle bir faaliyetten dolayı sizleri tebrik ediyorum . Şehitlik ve Gazilik bu tür mertebeler herkese nail olacak bir mertebe değildir. Türk milletinin içerisinde Türk milliyetçiliğine dayanır hassasiyeti olan her insanın yüreğinde bir yangındır .O yüzden bu faaliyetleri hakkaniyetiyle yürütecek bu faaliyetleri  öncelikle Allah korkusunu hesaba katarak bu işlemleri sürdürecek olan sizlerden de Allah razı olsun”.
Köksal;İnşallah Kırşehir’de bu federasyon anlamında merkez olarak bütünleştirici olur.Bu konudada da gerek Özbağ Belediye Başkanı değerli büyüğümüz Rasim Arazay ,gerekse ben hem siyasi, hem de akademik olarak her türlü desteğe hazırız. Hatta önümüzde ki günlerde tamamen süreç tamamlandığında hangi konularda istiyorsanız sizlere üniversitede kademelik anlamda konsolosluk  konusun da uzmanlar olsun, buralara getirip şehit ailelerimize konferanslar ve seminerler verdirebiliriz. Devamın da şehit ailelerin çocuklarının özel ihtiyaçların da  psikolojik ve danışmalık  anlamında  da her türlü akademik desteğimiz hazırdır ”dedi..
Kırşehir Özbağ  Belediye Başkanı Rasim Arazay ise Kırşehir Anadolu Şehit Aileleri Derneğinin her daim yanında buluğu ve yapılması gereken ne var ise her türlü yardımların olacağını bildirerek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku