Güncel

Doç.Dr.Onur Köksal , Şehit askerler için başsağlığı diledi

Doç.Dr.Onur Köksal , Şehit askerler için başsağlığı diledi

28 Şubat 2020 10:03
-A

+A

 

 
 
Suriye’nin İdlib kentinde askerlerimize yönelik rejim kuvvetleri tarafından yapılan hava saldırısında çok sayıda askerimiz şehit oldu çok sayıda askerimiz ise yaralandı.
Hatay Valisi Doğan açıklamasında, “İdlib’de rejim kuvvetleri tarafından TSK unsurları hava saldırısına uğramıştır. Bu saldırı sonucu 33 Mehmetçiğimiz şehit olmuştur” ifadelerini kullandı…
İdlib’den gün boyu şehit olduğuna dair haberler geliyordu. Resmi açıklama Hatay Valisi Rahmi Doğan’dan geldi. Vali Doğan, İdlib’te 33 askerin şehit olduğunu 34 askerin de yaralandığını açıkladı.
Şehit sayısının zaman geçtikçe artması endişesi gerçek oldu. Önce 9 olarak açıklanan sayı daha sonra 22, ardından 29 olarak duyuruldu. Hatay Valisi Doğan, son ve kesin şehit sayısının 33 olduğunu aktardı. Doğan, yaralı askerlerin hayati tehlikesi olmadığını aktardı.
Doç.Dr.Onur Köksal, İdlib'de rejim güçlerinin saldırısında şehit olan askerlere rahmet, Türk milletine başsağlığı diledi.
Doç.Dr.Onur Köksal yaptığı açıklamada;“Biriz ,diriyiz hep birlikte güçlüyüz, aşılmaz son kaleyiz.
Yılgınlık yoktur ,umutsuzluk yoktur ,taviz ve teslimiyet söz konusu bile edilmeyecektir. Aziz şehitlerimizin Allah’tan rahmetler diliyorum.Yaralı kardeşlerimize şifalar temenni ediyorum. Şehitler hepimizindir, alınacak intikam  hepimizin namusuna emanettir. Başımız sağ  olsun ,vatan sağ olsun, zalimlere ,hainlere lanet olsun”.dedi
 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku