Güncel

DOĞDUĞUM BÜYÜDÜĞÜM MAHALLEME HİZMET ETMEK İSTİYORUM

DOĞDUĞUM BÜYÜDÜĞÜM MAHALLEME HİZMET ETMEK İSTİYORUM

8 Kasım 2018 07:03
-A

+A


Mahalli yönetim seçimine 5 ay gibi bir süre kala mahalle muhtar adaylık açıklamaları hız kesmeden devam ediyor. Çukurçayır Mahallesi muhtarlığı için adaylığını koyan Ahmet Mamamak Mahallesine iyi hizmeti vermek için aday olduğunu söyledi. 
            Hizmetin ve diyalogun önemine dikkat çeken Çukurçayır Mahallesi muhtar adayı Ahmet Mamak, "2019 yerel seçimlerinde, doğup büyüdüğüm Çukurçayır Mahallesi'nde hizmet odaklı çalışma  arzusuyla muhtar adayı oldum. Bu istekle çıktığımız yolda mahalle halkımızın desteğiyle inşallah muhtar olacağıma inanıyorum. Mahallemize hizmet etme düşüncesi ile genç, yaşlı, kadın-erkek demeden herkesin istek, öneri ve şikâyetlerini dikkate alarak hareket etmeye özen göstereceğim. Görev yaptığımız süre içerisinde mahallemizi daha temiz, daha gelişmiş, örnek mahalle yapma amacıyla mahallemizin sıkıntılarını üst mercilere çok rahat ileterek çözüm bulma yolunda azalarımız ile  canla başla çalışacağız.  
            Mahallemizin sorunlarını  gidermek için bu göreve talibim. Mahallede kim ya da kimlerin sorunu varsa onlarla  tek tek ilgileneceğim ve bu sorumluluğu taşıyacağım. Azalarımla beraber istişare edeceğim, eksiklerimizi dosya haline getirip ilgili makamlara götüreceğim ve hizmet isteyeceğim. Tuttuğumu koparmak adına mahallem için uğraşacağım.  Geniş bir çevreye sahibiz. Mahallemizde herkesin ve her kesimin sorunlarını biliyoruz. Mahallemize hizmet etmek amacıyla muhtar adaylığımı açıklamış bulunuyorum. Çukurçayır Mahalle sakinlerinin desteğini bekliyorum" dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku