Güncel

DÜSELDORF 'TA KIRŞEHİRSPOR RÜZGARI

DÜSELDORF 'TA KIRŞEHİRSPOR RÜZGARI

20 Kasım 2018 08:49
-A

+A

 
Avrupa’da yaşayan gurbetçi hemşehrimizden Ahi Lokatıon sahibi Yusuf Şen ve arkadaşları tarafından Almanya Düseldorf organize edilen “Kırşehir Belediyespor’a Destek Gecesi” 18 Kasım’da Almanya’da gerçekleştirildi. 
Geceye Vali İbrahim Akın, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, İl Emniyet Müdürü  İsmail Hakkı Akyüz, Kırşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Veli Şahin  ve çok sayıda gurbetçi vatandaşlar katıldı.  
Kırşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Veli Şahin, Avrupa’daki Kırşehirli hemşehrilerinin böyle bir gece organize etmelerinin son derece önemli bir davranış olduğunu belirterek, “BAL’den şampiyon olarak 3. Lig’e çıkan Kırşehir Belediyesporumuz bu ligde de şampiyonluk mücadelesi veriyor. Bizler 3. Lig’de Kırşehirimizi en iyi şekilde temsil etmek için yoğun bir çaba harcıyoruz. Ancak maddi imkansızlık yaşadığımız da biliniyor. Kırşehir başta olmak üzere diğer illerde yaşayan, hatta Avrupa’da yaşayan hemşehrilerimizin de katkı ve desteklerini bekliyoruz. Avrupa’daki kadirşinas, Kırşehir sevdalısı hemşehrilerimizden Ahi Lokatıon sahibi Yusuf Şen ve arkadaşları Kırşehir Belediyesporumuza katkı sunmak amacıyla düzenlenen geceye davranışlarından ve girişimlerinden dolayı teşekkür ediyor. Bu vesile ile bütün Kırşehirli hemşehrilerimi takımımıza güçleri oranında maddi ve manevi desteklerini bekliyoruz” diye konuştu.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ise yaptığı konuşmada, "Avrupa da yaşayan işadamı hemşerilerimizin Düseldorf da düzenlediği Kırşehir Belediyespor’a yardım gecesinde siz gurbetçi hemşehrilerimizle birlikte olmaktan onur duyarım. Her biri çok başarılı işler yapan birbirinden kıymetli insanların bu vesile ile bir araya gelmiş olması da önemli, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Kırşehirr'de güzel de bir takım kuruldu. Güzelde bir takım ruhu oluştu. Her şey kazanmak değil, her şey şampiyon olmak da değil önemli olan iyi bir temsil oluşturmak. Bazı şehirler var her gittiği yerde yaka silkiyor. Kırşehir bu manada centilmenliği ile güzel bir atmosfer oluştu. Takımın başarısı   
 seyirci sayısını artırıyor. Buda bizleri oldukça memnun ediyor. Bütün amacımız Kırşehir'e yakışır bir takım kurmaktı. Ekip olarak bun uda başardığımıza inanıyoruz" dedi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku