Güncel

Eğitim bir-sen ,Memur-sen Ahi Evran Üniversitesi üyeleri Tanışma ve Dayanışma Yemeği düzenlendi

Eğitim bir-sen ,Memur-sen Ahi Evran Üniversitesi üyeleri Tanışma ve Dayanışma Yemeği düzenlendi

22 Şubat 2019 07:08
-A

+A


Kırşehir Eğitim Bir-Sen ‘den   yapılan yazılı açıklama,21.02.2019 Çarşamba günü Neşet Ertaş Kültür Merkezinde saat:18:30 da Ahi Evran Üniversitesi Üyeleri ile Eğitim bir -Sen Teşkilatı olarak buluştuk. Değerli Sendika başkanımız Fatih Mehmet Yavuz bizleri akşam yemeğinde bir araya getirerek Memur-sen camiası olarak açıklamalarda bulundu ve bundan sonra sık sık bir araya gelerek üyelerimizle görüşmeler yapmaya devam edeceğiz dedi. Toplantımıza Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci de konuk misafir olarak iştirak etti. Tüm arkadaşlarımıza katılımlarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Memur-Sen Olarak Rahman'ın Adıyla Başladıkları Sendikal Mücadelede 27. Yıla Girmiş Bulunmaktayız. Daima Hakkın Ve Haklının Yanında Zalimin Ve Zulmün Karşısında Olduk.
Duruşumuzdan Asla Taviz Vermedik. İlkesel Yolculuğumuzdan Sapmadık.
11 Hizmet Kolunda Ve Komisyonlarımızda 6.000’nin Üzerinde Üyemizle Şehrimizin En Büyük Emek Hareketi Olarak Yola Çıktık.
Sendikacılığı Erdemli Bir Zeminde İzzetli, Şerefli Ve Onurlu Bir Mücadeleyi Bayraklaştıracağız. Bu Anlamda Sendikacılık Adına Yeni Bir Sayfa Açacağız.
Allah'a Şükür Niyetimiz Hayır, Akıbetimizde Hayır Olsun. Buradan En Büyük Konfederasyon Olduğumuzu Tekrar Hatırlatmakta Fayda Görüyorum.
Bu Onurlu, Bu Kutlu Mücadelemizde Hak Adalet Emek Ve Demokrasi Mücadelemizi Başlatan , Ve Omuz Veren Başta Memur-Sen Kurucu Genel Başkanı Mehmet Akif İnan Ve Dava Arkadaşlarını Rahmet, Minnet Ve Şükranla Anıyoruz.
Değerli Dostlarım, Sözlerime Son Verirken Diğerlerine Göre Değil! Eğerlerine Göre Sendikacılık Anlayışıyla Birlik Ve Beraberlik İçinde Hayırlı ^Alışmalar Yapmayı Cenab-I Hak'tan Niyaz Ederim.Toplantımızın Hayırlara Vesile Olması Dileğiyle Sizleri Allah'a Emanet Ediyorum.dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku