Güncel

Eğitim Öğretim Hazırlıkları Gözden Geçirildi

Eğitim Öğretim Hazırlıkları Gözden Geçirildi

5 Ağustos 2019 07:43
-A

+A


Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Kırşehir'de eğitim-öğretim hayatına devam eden bazı okulları ve yapımı devam eden okul inşaatlarını gezerek incelemelerde bulundu.
Bu kapsamda Kırşehir Sosyal Bilimler Lisesi, Fatımatüz Zehra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu, Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi, Mesleki Eğitim Merkezi inşaatı ile yapımında sona gelinen ve önümüzdeki sezon eğitim hayatına başlayacak olan yeni Sosyal Bilimler Lisesi inşaatında incelemelerde bulunan  Vali İbrahim Akın bilgiler aldı.
Vali İbrahim Akın Ziyaretleri sırasında yaptığı konuşmada, önümüzdeki eğitim-öğretim yılı öncesinde hazırlık çalışmalarını gözden geçirmek maksadıyla incelemelerde bulunduklarını ifade ederek, eğitimde marka kent olan Kırşehir'de çocukları geleceğe en iyi şekilde hazırlama gayretinde olduklarını söyledi.
İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz'in de yer aldığı ziyaretlerde, okul binalarında incelemelerde bulunan Vali İbrahim Akın, okul müdürlerinden de okulun durumu hakkında bilgiler aldı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku