Güncel

Emniyet Müdürü Murat Türesin'e hayırlı olsun Ziyareti

Emniyet Müdürü Murat Türesin'e hayırlı olsun  Ziyareti

24 Ekim 2019 07:22
-A

+A

 

Kırşehir Memleket gazetesi ve Yeni Yeşilyurt Gazetelerinden  Emniyet Müdürü Murat Türesin'e şehrimizde göreve başlamasından dolayı hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu.
Kırşehir Memleket ve Yeni Yeşilyurt Gazeteleri yönetim kurulu Başkanı Murat Sürmeli ve Yeni Yeşilyurt Gazetesi Yazı işleri Müdürü Ümmügülsüm Yıldız ,Yeni Yeşilyurt Muhabiri Miraç Büyükdere , Kırşehir Memleket Gazetesi muhabiri Filiz Öz , Kırşehir Memleket gazetesi  Genel Koordinatörü Zeliha Karayel, 25 Eylül tarihinde Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Kırşehir Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Murat Türesin'e, hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.                                                                      
Gayet sıcak bir ortanda geçen ziyarette karşılıklı iyi dileklerde bulunuldu.
Emniyet müdürü Murat Türesin "İlk emniyet müdürlüğümün Kırşehir de olmasından memnunum, Kırşehir sakin huzurlu bir şehir . Emniyet teşkilatı olarak Kırşehir'in emniyeti ve huzuru için elimizden geleni yapacağız" dedi. Ziyaret , Emniyet Müdürü Murat Türesin ile hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından son buldu.
MURAT TÜRESİN KİMDİR ?
1973 yılında Kırıkkale’de doğdu. Polis Akademisinden 1995 yılında mezun olarak; Ankara, Bingöl, Artvin illerinde görev yaptı. Emniyet Genel Müdürlüğü İkmal ve Bakım Daire Başkanlığında başkan yardımcısı olarak görevini yürütürken 19.09.2019 tarih ve 2019/320 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kırşehir İl Emniyet Müdürü olarak atandı . Evli ve 2 çocuk babası olan Murat Türesin 1. sınıf Emniyet Müdürü kategorisinde yer alıyor.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku