Güncel

Erhan ÜNLÜ’den Kaymakam KORKUSUZ’a Ziyaret

Erhan ÜNLÜ’den Kaymakam KORKUSUZ’a Ziyaret

30 Ekim 2019 07:11
-A

+A


Jotun Boya Yetkilisi Erhan ÜNLÜ Akpınar İlçesinde okulların fiziki koşullarını iyileştirmek için boya yardımında bulundu.
İlçe okullarına 1000 Litre iç cephe, 1300 litre dış cephe boyası ve tavan boyası desteğinde bulunan Jotun Boya Yetkilisi Erhan ÜNLÜ, beraberinde Belediye Başkanı Şükrü TURGUT, Milli Eğitim Müdürü Örsan PINAR eşliğinde İlçe Kaymakamı Furkan KORKUSUZ’u makamında ziyaret etti.
 
eğitim veren okullarımızın birçoğunda yenileme ve tadilat çalışması yürütülüyor. Okullardan gelen taleplere her zaman karşılık veren Akpınar Kaymakamlığı hizmetlerine devam ediyor.
 "Milletlerin ve devletlerin kalkınmasında, yücelmesinde, yükselmesinde eğitimin önemi büyüktür. Eğitim mekanı ne kadar bakımlı ve ferah olursa öğrencilerin başarısı da o nispette artar. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı ve gençlerimizi daha iyi eğitim ortamlarına kavuşturmak istiyoruz. Eğitime yapılan her yatırım bizim için değerlidir, önemlidir. Bu bakımdan eğitime verilen her türlü destek aynı zamanda kamu yararı sağlayan çalışmalar olarak devletimizi ve milletimizi üst seviyelere taşıyacaktır” diyen Akpınar Kaymakamı Furkan KORKUSUZ, Jotun Boya Yetkilisi Erhan ÜNLÜ'yü makamında ağırladı.
         Kaymakam KORKUSUZ yaptığı bağışlardan dolayı Erhan ÜNLÜ’ye teşekkürlerini ileterek kendisine tablo hediye edip hatıra fotoğrafı çekindi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku