Güncel

Esnaf ve Sanatkârlar Kooperatifçilik Genel Müdürü Necmettin Erkan'dan Başkan Mehmet Tekin’e ziyaret

Esnaf ve Sanatkârlar Kooperatifçilik Genel Müdürü Necmettin Erkan'dan   Başkan Mehmet Tekin’e ziyaret

15 Ocak 2021 16:19
-A

+A

Esnaf Ve Sanatkârlar Kooperatifçilik Genel Müdürü Necmettin Erkan , Kırşehir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Tekin’i ziyaret etti.

Necmettin Erkan Kırşehir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Tekin’i ziyaretinde  COVİD-19 pandemi döneminde şoför esnafın yaşadıkları sıkıntıları dile getirip karşılıklı fikir ve görüş alışverişinde bulundu.
Esnaf Ve Sanatkârlar Kooperatifçilik Genel Müdürü Necmettin Erkan , her fırsatta memleketinde bulunup sık sık müdürlükler ile bir araya gelerek yaşanmış ve yaşanacak olan sorunları istişarete bulunup vatandaşın yanında bulunmaya devam ediyor.
Kırşehir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Tekin, bir yıl boyu şoförlerde yaşanan sorunları dile getirmiş şoför esnafının sorunlarına çözüm  yolu bulamak için büyük bir mücadelenin içerisinde bulundu.
Genel Başkan Necmettin Erkan ile bir araya gelen Tekin,sorunları bir kez daha dile getirdi.
 Mehmet Tekin Gazetemize yaptığı açıklamada,”Pandemi sürecinde yaşanan  sıkıntı servisçi esnafımızın araç yaş sınırlarının 12 den 20 yaşa çıkarılmasını, araç muayene ücretlerinin düşürülmesini diğer araçlarda olduğu gibi 2 yılda bir yapılmasını en az 50.000 (elli bin ) lira hibe kredisi verilmesi taksici, minibüsçü ve servisçi esnafının kredi kefaletten kullandıkları kredilerin faizsiz bir şekilde ertelenmesini, kamyoncu esnafımızın takograf ve veri yükleme sorununun çözülmesini, MTV. BAĞKUR ve SGK primlerin alınmaması için talebinde bulunduk.Devletimiz tarafından verilen bin tl üç aylık destek yardım için teşekkür ederiz”.
Tekin,” Fakat bin TL yardımın sorunlarımıza yeterli gelmeyeceğini konusunu da baş kanımızla görüştük.
Her daim esnaf ve sanatkârların yanında olan esnaf ve sanatkârların sorunlarının çözümü için elinden geleni yapan emeğini esirgemeyen, esnaf ve sanatkârların abisi hemşerimiz şehrimizin gurur kaynağı Esnaf Ve Sanatkârlar Kooperatifçilik Genel Müdürümüz Sn Necmettin Erkan'a odamızı ziyaretinden ve sorunlarımızı dinlediğinden dolayı kendisine şahsım ve tüm esnafım adına teşekkür ederim”dedi. (ZELİHA KARAYEL)

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku