Güncel

Esnaftan Vali İbrahim Akın'a ziyaret

Esnaftan Vali İbrahim Akın'a ziyaret

16 Eylül 2020 16:16
-A

+A

 

- Kırşehir Valisi İbrahim Akın, esnaf temsilcileri ve kent merkezinde iş insanlarıyla bir araya geldi.
Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Vali Akın, 33. Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Bahamettin Öztürk, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, oda başkanları ve esnaflarla buluştu.
Valilik konferans salonunda esnafların Ahilik bayramını kutlayan Akın, Ahilik felsefesinin merkezi Kırşehir'de esnafların birlikte hareket etmesinden duyduğu memnuniyeti aktardı.
Ahilik ilkelerinin ticaret hayatında tam manasıyla uygulandığında daha kaliteli üretimin sağlanabileceğini vurgulayan Akın, "Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de görülen koronavirüs salgını nedeniyle Ahilik Haftası kutlama programında bazı kısıtlamalar yaptık. Alınan her türlü tedbire uyarak, kuralları uygulayarak salgın sürecini sağlıklı bir şekilde atlatıp eski güzel günlere en kısa sürede dönmeyi ümit ediyoruz." ifadelerini kullandı.
Öztürk ise koronavirüs salgını nedeniyle kısıtlanan Ahilik Haftası'nın, gelecek yıllarda yine coşkuyla kutlanacağını belirtti.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku