Güncel

Gazetelerimizden SEHER ÜNSAL’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ …

Gazetelerimizden  SEHER ÜNSAL’A  HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ …

21 Ocak 2021 12:14
-A

+A

Kırşehir Memleket ve Yeni Kırşehir Yeşilyurt Gazetelerinden Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal’a hayırlı olsun ziyareti.

Yapılan ziyarete Kırşehir Memleket ve Yeni Yeşilyurt Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Sürmeli, Yeni Kırşehir Yeşilyurt Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ümmügülsüm Eroğlu ,Kırşehir Memleket Gazetesi Genel Koordinatörü  Zeliha karayel , Kırşehir Memleket Gazetesi Muhabiri Filiz öz ve Yeni Kırşehir Yeşilyurt  gazetesi Muhabiri Ramazan Altuğ ,Ünsal’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarı dilediler.
Kırşehir 2014-2019 yılları arasında Belediye Meclis Üyesi olan Ünsal, özellikle kadınlara yönelik yapılan eğitim ve projeleriyle bilinmektedir. Kırşehir KADEM başkanlığı görevini yürüten Seher Ünsal Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Ak Parti Kırşehir İl Başkanlığı görevine atandı. Ünsal’a yeni görevinde başarılar dileriz.
Ziyaret hatıra fotoğrafı çekimi ve sohbet ile sona erdi.
SEHER ÜNSAL KİMDİR?
1976 yılında Hacıbektaş’ta doğmuştur. Viyana’da Akademik Kültürlerarası İletişim Danışmanlığı ve Avrupa Ekonomi Ehliyeti Eğitimi almıştır. Lisans tezini “Avusturya‘da Yaşayan Göçmen Gençler” üzerine yapmıştır. Viyana Belediyesi’nde Göçmenlere Yönelik Entegrasyon Projelerinde koordinatörlük, psiko-sosyal danışmanlık ve tercümanlık görevlerinde bulunmuştur.
2010 yılında, çalışmalarına ülkesinde devam etmek amacıyla memleketi olan Kırşehir’e gelmiştir. 2014-2019 yıllarında Kırşehir Ak Parti Belediye Meclis üyeliği yapmış ve TOBB Kırşehir Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığı’nı yürütmüştür. 2018 yılında Kadın ve Demokrasi Derneği Kırşehir İl  Temsilciği’ne atanmıştır.  2019 yılında “S.S Yeşil Beyaz Kadın Girişimi Üretim İşletme ve Kalkınma Kooperatifi” adıyla Kırşehir’in ilk kadın kooperatifini kurmuştur. Yurt içi ve yurt dışında kadın, çocuk ve mültecilerle ilgili birçok başarılı projeye imza atmıştır. 2020 yılında Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Fatma Bacı Kadın Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi’  danışma kurulu üyesi olarak seçilmiştir. Almanca-Türkçe yeminli tercüman olarak çalışan Seher Ünsal ileri derecede Almanca ve iyi derece İngilizce bilmektedir. Evli ve 3 çocuk annesidir.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku