Güncel

Gazetelerimizden İl Müdürü Kömürcüoğlu'na ziyaret

Gazetelerimizden İl Müdürü Kömürcüoğlu'na ziyaret

2 Ekim 2021 12:06
-A

+A

       Kırşehir Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne atanan Abdullah Kömürcüoğlu'na hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Bu kapsamda Kırşehir Memleket ve Yeni Kırşehir Yeşilyurt Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Sürmeli ve ekibi İl Müdürü Kömürcüoğlu'nu ziyaret etti. İl Müdürü Kömürcüoğlu'na hayırlı olsun temennisinde bulunan Sürmeli ve ekibi yeni görevinde başarılar diledi.
      Gerçekleşen sıcak sohbette kurum ve çalışmalar hakkında kısa bilgiler veren Kırşehir Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Kömürcüoğlu hizmet vermeye devam ediyoruz dedi. İl Müdürü Kömürcüoğlu konuşmasına şöyle devam etti:
"Kurumumuz Türkiye'de üçüncü bütçeye sahip kurumlar arasında yer alıyor. Bana göre bu noktada en önemli kurumların başında geliyor. Çünkü toplumun kırılgan ve dezavantajlı kesimine bizler bakıyoruz. Engellisi, yaşlısı, çocuğu, şiddet gören kadınları, şehit yakınlarımız ve gazilerimizin hepsi bizde ve bunların hepsi bizim için önemli bir yere sahip. Onlara en iyi hizmeti vermek için buradayız. Yaklaşık 2 bin haneye yardımlarımız oldu. Bunların büyük çoğunluğunu engelli bakımları oluşturuyor. Özel bakıma ihtiyacı olan vatandaşlara ve ailelerine yardımlarımız devam ediyor. Her ay 4 milyon TL ödeme yapıyoruz. Kurumsal anlamda çok büyük işler yapıyoruz ama anlatamıyoruz. Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'nün ne iş yaptığını bilmeyen vatandaşlarımız var.Bunun tanıtımını yapmayı planlıyoruz. Bizim proje ve hizmetlerimizle basınımızın da desteği ile bu durumu ortadan kaldıracağımıza inanıyorum. Kırşehir 'in en iyi yerlere gelmesi için ben bürokrat olarak; sizler de gazeteci olarak Kırşehir'in tanıtımı ile alakalı elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza inanıyorum." dedi.
      Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müdürü Kömürcüoğlu teşekkür etti. Ziyaret hatıra fotoğrafı çekiminin ardından son buldu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Cengiz kaplan hollanda 3 Ekim 2021 22:31

Kirsehirde yayin yapan gazetelere bakıyorum tüm gazeteler zamanında yayın yaparken memleket gazetesi çıkan gazetelerin haberlerini 3 gün sonra yayın yapıyor sanırım kopyala yapıştır

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku