Güncel

GENÇLİK HAFTASI’NDA GENÇLERDEN VALİ AKIN’A ZİYARET

GENÇLİK HAFTASI’NDA GENÇLERDEN VALİ AKIN’A ZİYARET

17 Mayıs 2019 07:14
-A

+A

 
Gençlik Haftası nedeniyle, Gençlik ve Spor İl Müdürü Faruk Şahin başkanlığındaki heyet Vali İbrahim Akın’ı ziyaret etti. Milli Mücadelenin 100. Yılı ve 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftasının açılışı kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürü Faruk Şahin, Şube müdürleri ve milli sporcular ile gönüllük gençleri katılım sağladı.
 Vali İbrahim Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, ülkemizin geleceği olan gençlerimizi önemsediklerini ve onları ahlaklı, sporcu, zeki bireyler olarak yetiştirme gayretinde olduklarını söyledi.
Spor dallarında düzenlenen çeşitli müsabakalarda ülke genelinde dereceye giren milli sporcularımızın da yer aldığı ziyaret, Gençlik ve Spor İl Müdürü Faruk Şahin’in Gençlik Haftası etkinlikleri hakkında Vali İbrahim Akın’a bilgiler vermesi ile sona erdi.
Kabulde, Gençlik ve Spor İl Müdürü Faruk Şahin, Spor Şube Müdürü, Cacabey Gençlik Merkezi Müdürleri ile birlikte, Gençlik liderleri ile gönüllü gençler Antrenörler ve Atletizm, Taekwondo, ile Okçuluk branşında milli olan sporcular yer aldı. 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku