Güncel

Sürmeli'den, Yücesan'a hayırlı olsun ziyareti

Sürmeli'den, Yücesan'a hayırlı olsun ziyareti

17 Temmuz 2021 14:50
-A

+A

       Kırşehir Bolu Et Mangal Restorant yeni sahibi ve yeni vizyonu ile Kırşehir halkına hizmet vermeye devam ediyor. Ankara-Kayseri karayolu üzerinde geniş ve nezih salonunda hem Kırşehir’e hem de il dışından pek çok vatandaşa hizmet veren Bolu Et Mangal, Kırşehirli Genç Girişimci Hüseyin Berk Yücesan tarafından satın alınmıştı. Kırşehir'de açılışının yapıldığı günden bu yana ilimizde hizmet vermeye başlayan Kırşehir Bolu Et Mangal'da çalışmalar sürüyor. İlimiz vatandaşlarının gönül rahatlığı ile keyif aldıkları mekanlardan biri olan işletme, kaliteden ödün vermeyerek adından sıkça bahsettiriyor.  
        İşletmeye hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Ziyaretçilerini işletmede ağırlayan Yasin Yücesan, yeni işletmelerinde kaliteli hizmet vermeye devam ettiklerini dile getirdi.
       Kırşehir Memleket ve Yeni Kırşehir Yeşilyurt Gazeteleri İmtiyaz Sahibi Murat Sürmeli, işletmeyi ziyaret ederek Yasin Yücesan ile işletmenin çalışmaları ve işleyişi hakkında istişarede bulundu. Kırşehir Memleket ve Yeni Kırşehir Yeşilyurt Gazeteleri İmtiyaz Sahibi Murat Sürmeli'ye ziyaretinde Halil İbrahim Oflaz eşlik etti. Sürmeli ve Oflaz, Kırşehir'de hizmete açılan Kırşehir Bolu Et Mangal için çalışmalarında başarılar dileyerek Yasin Yücesan'a hayırlı olsun temennisinde bulundular. İlimiz vatandaşlarının yoğun ilgisinden memnun olduklarını dile getiren Başkan Yücesan, ziyaretçilerine teşekkür etti.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku