Güncel

HATİPOĞLU ÇİÇEKDAĞI İLÇESİNE GELİYOR

HATİPOĞLU ÇİÇEKDAĞI İLÇESİNE GELİYOR

20 Kasım 2018 08:56
-A

+A

 

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, bugün saat 15:00’te Çiçekdağı ilçesi Kapalı Spor Salonu'nda Mevlid-i Nebi Özel programına katılacak. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz , yoğun programına rağmen vakit ayırarak ilçemize gelip, programa katılacak olan  Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’na teşekkür etti.
Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun sadece ülkemizde değil bütün islâm aleminde takdir edilen ve beğenilerek izlenen bir din adamı olduğunu belirten Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz, “Peygamber aşığı Nihat Hatipoğlu’nu Ahiler diyarı Kırşehir’de dinleme fırsatı bulmak bizler için bir onurdur. Konuşmalarını dinleyenlerin yüreği ferahlar, kalpleri Peygamber sevgisiyle dolar, Hz. Peygamber zamanını yaşamış gibi olur. Kendisi de, Hz. Peygamber’i anlatmadığını, sadece O’nu özlediklerini ifade etmektedir. Nihat Hatipoğlu hocamız hiçbir maddi beklenti gözetmeden bizleri kırmayarak ilçemize gelerek bizleri onurlandıracaktır. .” dedi.
Yoğun programına rağmen vakit ayırarak ilçemize bugün gelecek olan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nu ağırlamaktan onur duyarız. Bu programımıza tüm Çiçekdağı halkı davetlidir.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku