Güncel

HER ŞEY KIRŞEHİR İÇİN

HER ŞEY KIRŞEHİR İÇİN

23 Ağustos 2021 15:04
-A

+A

İYİ Parti kurucularından Fuat Yıldırım, Kırşehir  Memleket ve Yeni Kırşehir Yeşilyurt Gazetesi imtiyaz sahibi murat Sürmeli ile Kırşehir’e dair gündem konularını masaya yatırıldı.
2017 yılından bu tarafa  İyi Parti’de görev alan Yıldırım çalışmaların devam ettiğini bildirdi.
Fuat Yıldırım ,vilayetlerin tamamında İYİ Parti teşkilatların kurulduğu  gibi   ilçelerde de  büyük kısmında  tamamlandığını bildirdi.
Yıldırım,Şuanda belde çalışmaları yapıyoruz. İyi Parti üyelerimiz şuan itibari ile 400 bini  aşmış durumda, inşallah bu 1 milyona doğru gidecektir. Kırşehir’de İYİ Parti geleceği olan bir parti olarak görüyoruz. Kırşehir daha çok milliyetçi tabanı olan bir bölge. Bu konjonktür bu şekilde devam ederse biz Kırşehir’de Türkiye’nin aynası olarak  burada birinci bir parti olma ihtimalimiz yüksek.
Bizler böyle bakıyoruz. Tabi ki bize düşen sorumluluklar ve görevler var. Biz çalışmamızı iyi yaparsak biz vatandaşa ulaşırsak ,vatandaşın dertlerini dinlersek yapacaklarımızı izah ederek anlatırsak bizler  Kırşehir’de birinci parti oluruz. Bizim teşkilatlarımızda ülkücü camiasından gelen arkadaşlarımız var teşkilatımızı bu şekilde yapılandırdık.Tüm bunların  yanı sıra merkez sahada sosyal demokrat insanlarımız var .İyi Parti olarak burada bize düşen görev bir birlikteliği sağlayıp vatan millet kaygısı olan  insanları bir araya getirdik. Bizim için olan ölçü yeter ki vatanın milletin geleceğini kastetmesin, bölücülük yapmasın, ötekileştirmesin. Ülkemizin yer altı ve yer üstü kaynağımız çok bu bizim milletimize yeter.Kırşehir maalesef biraz geride kaldı.Daha geçmiş zamanda ilimiz orta Anadolu’da parlayan bir yıldızdı. Çalışmak için Yozgat ve çevre illerden bir çok  ilimize işçi geldiğini biliriz,şimdi ise işler değişti ve biz çok geride kaldık.Bu sözleri ben siyaseten söylemiyorum burada doğmuş ve büyümüş bir insan olarak söylüyorum.Bizim Kırşehir maalesef sahipsiz kaldı. İYİ Parti olarak ilimiz için çalışacağız  herşey Kırşehir için”dedi.(ZELİHA KARAYEL)

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku