Güncel

Huzurevi sakinleri Rıza Dikmen İlkokulunu Ziyaret Etti

Huzurevi sakinleri Rıza Dikmen İlkokulunu Ziyaret Etti

9 Mart 2020 16:31
-A

+A

 

Kırşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Mucur Hayrettin Ekim Huzurevi Müdürlüğünde kalan huzurevi sakinleri aktif yaşlanmasına ve nesillerin birbiri ile kaynaşmasına katkı sağlamak amacıyla daha önce Mucur Hayrettin Ekim Huzurevi ziyaret eden Mucur Rıza Dikmen İlkokulu 4-c sınıfı öğrencileri 11 huzurevi sakini ile birlikte geçtiğimiz Perşembe günü okullarında ziyaret edildi.
Huzurevi sakinleri çocuklarla birlikte derse girerek okul yıllarına ait anılarını paylaştı ve yaşam deneyimlerini aktardı. Öğrenciler tarafından İstiklal Marşı ve Bayrak Şiiri okunmuş huzurevi sakinleri duygulu anlar yaşamışlardır.
Kırşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü yaptığı açıklamada,” Misafirperverliklerinden ve göstermiş oldukları ilgiden dolayı Rıza Dikmen İlkokulu Müdürü Sayın Musa Şahin’e, Müdür Yardımcısı Sayın Ersin Bulanık’a, 4/C sınıfı Öğretmeni Sayın Alaattin Seyfi ve çok değerli öğrencilerine Müdürlüğümüz, Kuruluşumuz ve yaşlılarımız adına sonsuz teşekkür eder çocuklarımıza tüm eğitim hayatları boyunca başarılar dileriz.”dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku