Güncel

Huzurevinde Kadir gecesi programı düzenlendi

Huzurevinde Kadir gecesi programı düzenlendi

3 Haziran 2019 07:38
-A

+A


Bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesi münasebetiyle Kırşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından Huzurevinde kandil programı düzenlendi. Kırşehir Müftüsü Mehmet Yaman ve ekibinin katkıları ile düzenlenen program huzur içinde geçti.
Program Kuran ı Kerim Tilaveti ilahiler ve kasideler söylendi ve büyüklerin hayır duaları aldındı. Program sonrası Kadir gecesiyle ilgili sohbet edildikten sonra yapılan dua ile program sona erdi.
Huzurevinde kadir gecesi münasebeti ile okunan mevlidi Şerif sonu duygu yüklü bir konuşma yaparak manevigüç kazandırıp kurum yaşlılarına moral veren Kırşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara, "Vatanı uğruna fedai can eyleyen şehit ve gazilerimiz başta olmak üzere hayatını hizmet aldığı kuruluşumuzda tamamlayan büyüklerimiz , memleketimizin her kademesinde canhiras çalışan başta Sayın Cumhurbaşkanımız, Bakanlarımız ve değerli devlet büyüklerimize hayır dualarıyla yadettiğimiz Kadir gecesi kandil programımız yine merkez Huzurevimizde idrak edildi. Desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Kırşehir müftümüz sayın Mehmet Yaman ve kıymetli ekibine teşekkür ederken yüce Rabbim yapılan dualar hürmetine güzel ülkeme bereket, huzur, muzafferiyet bahşetsin. Son kale mukaddes ülkeme hayırlı gelecekler versin. " açıklamalarında bulundu.
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku