Güncel

İçişleri Bakanlığı 81 İl ve İlçe Memur Alımı Sonuçlarını Açıkladı

İçişleri Bakanlığı 81 İl ve İlçe Memur Alımı Sonuçlarını Açıkladı

30 Temmuz 2019 07:16
-A

+A


İçişleri Bakanlığı 81 İl ve İlçe memur alımı sonuçlarını açıkladı. Adaylar sonuçlara nasıl ulaşacak ve sınav sonucuna itiraz nasıl yapılacak? İşte tüm detaylar.
İçişleri bakanlığı 81 İl ve İlçe memur alımı sonuçlarını 29 Temmuz 2019 tarihinde açıkladı. Başvuru yapmış ve sonuç listelerine ulaşmak isteyen tüm adaylar için sayfa sonunda tabloların yer aldığı adres verilmiştir. Bu duruma göre itiraz süresi başlamış oldu.2019 Yılı 4/B Sözleşmeli Personel Alımı Giriş (Sözlü) Sınavı Kesin Olmayan Sözlü Sınav Sonuç Listeleri Bakanlık Merkez teşkilatı ile 81 İl Valiliği 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlükleri emrinde istihdam edilmek üzere söz konusu ilanda yer alan Ek-1/a ve Ek-l/b sayılı tablolarda adedi ve pozisyon unvanı belirtilen boş pozisyonlara giriş (sözlü) sınavı kesin olmayan sözlü sınav sonuç listeleri açıklanmıştır. Listeler verilen link adresinden ulaşım yapılabilir.Kesin olmayan sözlü sınav sonuçlarına itirazlar, 29 Temmuz 2019 tarihinde saat:09:30 dan itibaren alınacak olup, 30 Temmuz 2019 tarihinde saat: 16:30 sona erecektir.
İki gün süre ile bizzat veya fax yolu ile adayların sınava katıldıkları ilgili Sınav Komisyonlarına, Bakanlık Sınav Komisyonunda sınava giren adaylar için İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğüne (fax: 03124256130), Bölgesel Sınav Komisyonlarında sınava giren adaylar için ise Bölgesel Sınav Komisyonunun bulunduğu ilin Valilik İl Yazı İşleri Müdürlüğüne bir dilekçe ile itirazda bulunulan hususun belgelendirilmesi şartı ile kabul edilecektir.Söz konusu tarihler ve saatler arasında yapılmayan itirazlar işleme alınmayacak olup, bu durumda bulunan adaylar herhangi bir hak talebinde bulunamayacaklardır. 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku