Güncel

İl Emniyet Müdürü Murat Türesin ve POMEM Müdürü Ortaç Şekeroğlu, Polis Gününde Vali Akın'ı Ziyaret etti

İl Emniyet Müdürü Murat Türesin ve POMEM Müdürü Ortaç Şekeroğlu,  Polis Gününde Vali Akın'ı Ziyaret etti

9 Nisan 2020 12:20
-A

+A

 

İl Emniyet Müdürü Murat Türesin ve Kırşehir Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü (POMEM) Ortaç Şekeroğlu, 10 Nisan Polis Günü nedeniyle Vali  İbrahim Akın’ı ziyaret etti.
 Vali  İbrahim Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, “175. Kuruluş yıldönümüne ulaşan Türk Polis teşkilatının ülkemizin en önemli ve en köklü kurumlarından birisi olduğunu söyledi.
 Polis teşkilatımızın dünyada örnek bir teşkilat olduğunu belirten Vali İbrahim Akın, “Kurulduğu günden itibaren çağın gereklerine uygun olarak modern araç ve gereçlerle teknik altyapısını kuvvetlendiren, tecrübeli kadrosuyla suç ve suçlularla mücadelesini kararlılıkla sürdüren Türk Polisi dün olduğu gibi bugün de aziz milletimizin hizmetindedir.” dedi.
 Vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği için mesai mefhumu gözetmeksizin büyük bir özveri ile görevlerini ifa eden tüm emniyet personeline teşekkür eden  Vali İbrahim Akın , “Türk Polis Teşkilatının kuruluşundan bu yana vazife uğruna şehadete ve gazilik mertebesine ulaşan teşkilat mensuplarını minnetle anıyorum.” ifadelerine yer verdi.  (SEVGİ ER)


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku