Güncel

İl Genel Meclis Başkanı Seyfi’den "Darbe imalarına" Tepki

 İl Genel Meclis Başkanı Seyfi’den  "Darbe imalarına" Tepki

5 Ocak 2021 16:21
-A

+A

 

Kırşehir İl Genel Meclis Başkanı Hacı Ömer Seyfi, Eski Genel Kurmay Başkanı İlker Başbuğ’un darbe söylemlerine ve CHP zihniyetinin gazeteci yandaşlarından Tele1 sunucusu Can Ataklı’nın Cumhurbaşkanımız için kullandığı felaket senaryolarına tepki gösterdi.
 İl Genel  Meclis Başkanı Seyfi yayınladığı yazılı mesajda şunları ifade etti. “Birisi Menderes erken seçim yapsaydı darbe olmazdı diyor, diğeri bugün darbe imkânı yok Erdoğan’ın gitmesi için büyük bir felaket lazım diyor. Yıllarca ülkemizde kullandıkları darbe seviciliği, milletimizin ferasetiyle millet iradesine yenik düşmüştür. Ellerinde sadece provakatif söylem imkânları kalmıştır.
Milletin demokratik, sivil hak ve kazanımlarını bir türlü hazmedemeyen, seçilmiş hükümeti kendilerinden olmadıkça meşru görmeyen bu darbeci zihniyetin, milletten kopuk, milletle ve demokrasiyle ilgisi olmayan bu çıkışlarını şiddetle kınıyorum.
 Zihinlerinde hala darbe özlemi olan, milletten uzak olan bu zatlar, ülkemizin ve milletimizin göz bebeği Türk Silahlı Kuvvetlerimizi vesayet merkezi görüyorlar,  sizin düşünce ve hayallerinizi darbeler süslese de şerefli aziz milletimiz kesinlikle buna müsaade etmeyecektir, asla izin vermeyecektir.
 Bu millet, seçtiği lideriyle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yıllarca unutulmayacak tarihe altın harfler ile yazılan 15 Temmuz destanını yazan millettir. Bu memlekette yegâne güç ve söz sahibi aziz milletimizdir.
Milletimizin kendi hür iradesiyle seçtiği Cumhurbaşkanımıza ve seçilmiş iktidara hükümetimize dil uzatmayı bırakın, milletimize onun iradesine saygı gösterin. Bu millet sizlere en güzel cevabı yıllarca sandıkta vermiş ve vermeye devam edecektir.” dedi

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku