Güncel

İl Genel Meclis Başkanı Seyfi’den Yeni Yıl Mesajı

İl Genel Meclis Başkanı Seyfi’den Yeni Yıl Mesajı

1 Ocak 2020 07:38
-A

+A

 

Kırşehir İl Genel Meclis Başkanı Hacı Ömer Seyfi, yeni yıl mesajı yayınladı.
İl Genel Meclis Başkanı Seyfi yeni yıl mesajında, “ 2019 yılı sona ererken yeni biryıla girmenin heyecan ve mutluluğunu bütünhemşerilerimizle paylaşıyor,2020 yılının insanlık için huzur, barış ve refah getirmesini temenni ediyorum. Bu yılda ülke olarak, milletçe birbirimize kenetlenerek yolumuza hedeflerimize emin adımlar ile devam edeceğiz. Birlik ve beraberliğimiz devam ettikçe inanıyorum ki ülkemizin kalkınmasına, kardeşliğine ve demokrasimize yönelecek her türlü tehdit bertaraf olmaya mahkûm olacaktır.
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ve onun vizyonuyla hareket ederek, üstlendiğimiz görevi yine en iyi şekilde yapacağımız bir yıl olacaktır. 
Bundan önceki yıllarda olduğu gibi ülkemiz ve milletimiz adına daima hizmet anlayışı ileÜlkemizin ve ilimizin gelişimi, toplumun kalkınması ve 2023 yılı için koyduğumuz hedeflere ulaşmada gerekli her türlü gayret ve kararlılığı göstermeye devam edecek, her zaman olduğu gibi 2020 de de üreterek, çalışarak en iyi şekilde değerlendireceğiz.
Bu duygularla bir kez daha 2020 yılının ülkemiz, milletimiz, ilimiz, bölgemizdeki kardeşlerimiz ve tüm insanlık için barış, huzur, sağlık, güvenlik ve refah içinde geçmesini temenni ediyorum.  Tüm hemşerilerimin yeni yılını tebrik ediyor, selamlarımı, saygılarımı sunuyorum." diyerek sözlerine son verdi.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku